31.03.12

tsiteerin teile liisu: 'ma ei tea mis te teete, aga me Kristiniga lähme homme poolalasti linna.'
igatahes on homme 1.aprill ja ma niiiii räigelt tahaks kellelegi midagi haiget välja mõelda. venda hakkan küll terve päev kiusama.. mwahahaa

30.03.12


isa riietega chillimas.
täna oli VÄGA fun väljaskäik. liisuga sattusime kogemata sinna, kuhu tegelikult ei olnud plaanis minna. alguses pidime üldse 2kesi välja minema a siis sain poiskadega kokku hoopis ja liikusime igalepoole jnejnejne. õhtu kujunes vingeks ja üllatusterohkeks hahahaahaah. aga sellest me ei räägi :))))))
homme on laupäeeeeeeeeev. plaane pole, võibolla tekib. loodame, et tekib.

29.03.12









 ema suutis ikka normaalse pildi teha jälle.

 ma ei tea, mu arust mul on meganummi kutsu ikka. võid teha mis tahad temaga, ta on jumala rahul. aga mina seda wc-paberi rulli talle suhu ei toppinud :D

paar pilti siis jälle.
täna pidin trenni andma, kuid mu ebareaalne peavalu ei tahtnud, et ma seda teeksin. niikuinii oleks meid väga vähe olnud, nii et ei olnud mõtet teha. sai ema-isaga poes käidud hoopis. isa andis mulle oma paar riideeset ka, mis talle ei meeldi. natuke suured on, aga saab hakkama. homme on reede. super. nvks plaane pole, tuleb vist mõnus rahulik nv, kui just plaane ei teki.
täna käis koolis väga suur arutlus tüdrukutega enne eesti keelt teemal karjäär. sai igast jutte räägitud ja nüüd uurisin natuke erinevaid asju mis mind huvitavad ning kui ma oma meelt 3 aasta jooksul ei muuda, siis ühte neist kahest lähen ma õppima! täitsa uhke kohe enda üle.


ohjah miss u.

28.03.12




 ükspäev sai peale kooli Jetega pildistamas käidud korraks. ja jep, ma olin pärast jääs.

üldse ei taha koolis käia enam, üldse ei taha. matemaatikas oli seis ülihea, aga mingite mõttetute asjade pärast tulevad nõmedad hinded nüüd. ja homne ajaloo kontrolltöö, no ma ei tea. täna saime teada, et terve mai kuu pole meil eesti keele õpetajat, niiet eksamiks õppimine on raskendatud. ja süsti saime ka täna. käsi on nüüd megavalus, liigutada absoluutselt ei saa. ma ei kujuta ette kuidas ma trenni annan homme. aga no saab hakkama. trennid on alati nii vinged, et siis unustab valu ära võibolla. säärelihastega on ka VÄGA jamasti, kükitada ei tohi enam. nõme värk.
muidu nvl ka toimub midagi?
igatahes, super tunne on see, kui keegi sind usaldada saab ja oma muredega sinu juurde tuleb ja nõu küsib. see on see tunne, et mitte päris kõik ei ole sind veel ära unustanud, nii mega vinge. igatahes üritan alati aidata ka ja nõu anda nii palju kui ma oskan. ma ju tulevane psühholoog. ja ilma naljata. reaalselt on plaanis arvatavasti psühholoogiat õppima minna. aga nu sellele vara mõelda veel. igatahes jep, usu mind poeg, küll sul kõik paremaks läheb! peaasi, et sa ise positiivne oled! ja sellega teed sa juba edusamme :)

25.03.12

niii kuradi hea laul ja need sõnad..


no kurat ma ju tahan õnnelik olla. täiesti räme lihtsalt kui kuradi loll ma olen. tark oleks ennast üldse kuskile luku taha panna, siis pole võimalik igasugust jama korda saata. jobujobujobu jobu jobu. ma tõesti loodan, et ma saan nvl oma asjad korda. kui ta veel üldse rääkida tahab minuga. ütlen ausalt, ma ei tahaks ka endaga rääkida, kui ma nii jobu olen. ohjah
ns natural peale sauna :)










nii juhtub kui mul pühapäeval igav on. ja sorri et peegel must on :(:(:(

24.03.12

käisime ükspäev kutsu ja vennaga jalutamas, aga väga kaua ei saanud olla, sest mul hakkas näpust verd jooksma täiega, kui see koera keti oga taha kinni jäi. suht valus oli. tegelikult on siiamaani, sest tõmbasin täna haava lahti uuesti, kui isaga diivanit üles korrusele vedasime.(jeash, mu uus diivan on kohal)




ja umbes 10sekundit peale seda pilti oli näpp väga valus :D

i can smile after all, but that doesn't mean that i'm happy.
eile(reede jeap) olime venna ja koeraga kodus, sest ema-isa läksid raplasse juubelile. ja kui Silver ja Sander või kumbki neist ka seal oli, siis ma olen väga kuri. vaatasime terve õhtu telekat ja millalgi läksime magama ka. igatahes igast imelikke asju juhtus siin kodus jälle. üksi ei julgeks vist öösel kodus olla. ebanormaalne, et ma kardan omaenda kodu. väga haige
tänaseks olid fotoshooti ja hessi plaanid, aga jäi ära see värk, sest ilm vedas alt. ma tõesti loodan, et homme on ilus ilm, siis saab homme need plaanid teostada. tõesti ei viitsi kodus passida terve päev, kevadet tahaks nautida.
täna tuli tibukesega väga vinge idee ka. kui 18.aprill tallinnasse, siis teeme ära.
aga mõned read erinevatest lauludest siia nüüd, sest et need laused ütlevad lihtsalt nii palju.
'Cause i feel you even though we're apart
and without you there's a hole in my heart
oh baby baby, though i tried i just can't adjust
oh boy, what happened to us, what happened to us?

Thought that i could get over you
oh, but baby, that is so far from true
oh, baby baby, got something i want to discuss
oh boy, what happened to us, what happened to us?
------------------------
try to understand that it's hard for me
cause i'm so confused
it's hard to give my heart away to you
------------------------
everybody's sayin' we should get back together
and everybody's sayin' that we're meant to be together
everybody's sayin' how the love was so damn perfect

okei aitab küll.
i'm off

22.03.12

mul oleks ühed mustad kontsaga saapad pakkuda, millega pole kordagi käidud. suurus 40 ja kontsa kõrgus peaaegu 9cm. hind 15euri. kui on soovi või küsimusi, võtke ühendust facebookis või msnis.








 kolmapäeval käisin kutsu ja Jetega jalutamas. jama, et kaamerat tassida ei viitsinud, oleks ilusaid pilte saanud. võtsime hessist cappuchinod ka. igatahes nalja sai ja nii mõnus ilm oli. pika aja peale hakkas varvas valutama ainult.
 õhtul leidsin sellise nunnukese väikse varba pealt. mõtlesin, et miks nii kuradi valus on :(
mõnus neljapäeva hommik.
tegelikult ma pole üldse õnnelik. ja kuidas ma saakski? ma teen selliseid otsuseid, millest ma ise ka aru ei saa. poleks üldse pidanud hakkama jamama sellega, nüüd on ainult segadus järgi. ei tea ise ka enam mida ma tahan. mitte kuidagi ei ole hea. ikkagi on midagi puudu. aga las see jääda, mis ma ikka piinan ennast..