30.11.11
03.11.11
Ma praegu mõtlen, et ma tahaks niiiiiii räigelt jõule juba. tahaks juba jõulutuled tuppa panna, et mõnus hubane valgus oleks. mulle hullult meeldib magama jääda sellise valgusega, parem uni tuleb. tahaks iga õhtu küünlaid põletada ja jõululaule kuulata. tahaks, et õues sajaks laia valget lund ja ma tahan näha, kuidas mu koer esimeset lumest rõõmu tunneb, kõige armsam asi üldse. tahaksin kellegiga räige lumesõja maha pidada. tahaks lumepalliga vastu pead saada. tahaks liitrite viisi kamina ees teed juua ja piparkooke ning mandariine süüa. tahaks erinevaid jõulupidusid ja muidugi jõululaupäeva. tahaks TÄIEGA jõule ja kõike sellega kaasnevat, niiii ooootan.
vanaemakene tegi kõige paremaid soolaseid muffineid üldse mulle, nomnom
kõige parem onu ja vanaisa
vanaemakesed
me and my guitar.
eile oli sünnipäeeev siis. aitäääh kõigile kes õnne soovisid ja värki, nii armsad olete. enne seda, kui külalised tulid, tegi Jete surprise mulle ja ilmus etteteatamata mu ukse taha. ma sain šoki ja ei suutnud oma silmi uskuda hahah. rääkisime juttu veits ja siis läks minema, mingiaeg tulid vanaemad, vanaisa ja onu pere. süüa, juua ja kinke sai ja nalja ja tuju oli häää. õhtul oli ns chill ja sain järjekordse üllatuse osaliseks. aga väga armaaaaaas. eilne läks väga korda igaljuhul :)
täna peale kooli läksin vanaema juurde. pole seal 10000 aastat käinud, nii mõnus oli. vajas märkimist. siis sain musuga kokku ja läksime laulma. pärast sõime kooki ja tegime nalja.
homme tuleb tegus päev. koolichill 5h, siis koju, asjad kokku, siis beibiga poodi, siis beibi juurde, siis kunagi õhtul välja ja siis kunagi veel hiljem beibi juurde ööseks, filmiööööö tuleb. laupäeval kell 10 sõidan Viljandi poole juba. pisikest Rosellat vaatama, megaawwwww. :) õhtul tagasi, jõuab võibolla välja ka.. aga ei usu. pühapäeval lebo, peaks vist tegema miskit tarka päeval..
02.11.11
01.11.11
Tellimine:
Postitused (Atom)