30.05.12
paar pilti kontsertist. jaaa nüüd vanu pilte ka natuke, nii nummid lihtsalt.
ajou mul tuus müts
miiizuuuuuuuuu, kõige nummim
väiksed preilid
no why selline nägu, i don't know :D
jälle mingi kahtlane:D:D:D
meestes
hiius mänguhoos
igatahes, eksamid ja lõpetamine on niiii lähedal. alles oli 2012 aasta algus ja põdesin eksameid räigelt. nüüd, kui proovieksamid on läbitud, ei põegi nii palju. loodan ainult, et päris eksamid kergemad tuleksid, sest sooviks kõrgemaid hindeid saada. muidu on kõik chill. lõpetamist ootan ka juba vägaaaa. maybe Silver tuleb kaaaa, siis ma olen maailma kõige õnnelikum inimene, päris ausalt. igatahes homme on tutipidu, nii väga ootan juba. loodame, et ilm on ka normaalne, siis on kõik tiptop. homme viimane trenn ka enne esinemist ja see jääb ka minu peale, Roger on ekskursioonil. peame väga palju tööd tegema ja vastutus on minu peal kõik, how sad. aga tuleme toime, me oleme nii tublid. reede on täiesti vaba päev, mõnus lebo. õhtul pidime vist tivolisse ka trippima, agaaa kuna lubab ilget vihma, siis pole kindlaid plaane paista veel. laupäeval terve päev tööl, kui ilm normaalne on ja õhtul vb jälle tivolisse. kõik oleneb. pühapäeval on esinemineeee aje. tulge vaatama kõik poole 2 ajal vasikaholmi rannas. esinemine ise toimub lastekaitsepäeva ürituse ''Mina ja meri'' raames. loodan, et läheb hästi! peab minema! esmaspäeval esimene eksam juba. üritan kokku võtta ennast ja ära kannatada selle kõik, siis saab suvele üle minna.
mida aeg edasi, seda üksikumana ma ennast tunnen. no ei ole hea tunne. nii väga oleks vaja kedagi, kellega praeguseid ülimegailusaid päikeseloojanguid vaatamas käia või lihtsalt kõigest rääkida. hakkan juba lootust kaotama vaiksel, päris ausalt.. ma olen lootusetu juhtum.
26.05.12
palju palju pilte ja juttu ka natuke. natuke vales järjekorras on, aga ei ole hullu ma usun.
olen päris mitu päeva nüüd rõdul päevitamas käinud. paar esimest päeva ei hakanud päike üldse peale, õrnalt ainult, agaa täna hakkas ikka nii, et riietega on ka valus olla ja olen täiesti põlenud. juhtub, aga just nii pruuniks saabki. alguse asi. nüüd on juba näha, et nägu ja käed ja kõht on täiega pruunid. jalad kaa. i love tanning. hiidu tahaks juba minna, seal saab alati rämedaks neegriks. aga varstivarsti saab
eile oli tegusid täis päev. koolis 2 tundi, siis Kati võttis meid peale, läksime Kati juurde kutsikaid vaatama. täitsa lõpp, kui palju rõõmu võib ikka kutsikatest olla. niiii armsad pisikesed musipallid. kusjuures nende piltide peal, mis Kati igalepoole lisanud oli, tundusid nad hoopis suuremad. tegelikult on nii pisikesed rotipojad veel. igatahes tegelesime seal nendega, tundsime karvastest nummikestest rõõmu. mingiaeg nad väsisid ära ja läksid tuttu, vaatasime lihtsalt veerand tundi, kuidas nad magavad, sest nad olid nii nummid ja siis dad tuli järgi mulle ja Jetele ja põrutasie hapsi poole. siis läksin päevitama rõdule, olin mingi aeg seal, siis läksin vanaemaga maale, grillisin seal ja tegin süüa värki särki. ära tulles vanaema viskas mu enne trummi maha ja sain Jetega kokku. siblisime linnas ringi, siis käisime korraks meil ja linna tagasi. läksime muulile mõnulema, väga numz õhtuke oli. seoses mõningate asjaoludega olime sunnitud kiirelt koju minema pärast, aga nevermind. kodus chillisin ns, rääkisin mõne heaga juttu ja läbi see päev oligi. pildid tulevad ka nüüd väga segases järjekorras, aga ei ole hullu.
see imeline maakoht, kuhu alati minna võib :)
muulichilllll
titemammad
Kati oma muzurulliga
pani koos karbiga ajama :D
paar pilti tänasest ka
ja nüüd vanemad pildid ka. lihtsalt pole sattunud siia nii ammu
tupsuuuuuuuuuuuuuuu, kõige nummim
olen päris mitu päeva nüüd rõdul päevitamas käinud. paar esimest päeva ei hakanud päike üldse peale, õrnalt ainult, agaa täna hakkas ikka nii, et riietega on ka valus olla ja olen täiesti põlenud. juhtub, aga just nii pruuniks saabki. alguse asi. nüüd on juba näha, et nägu ja käed ja kõht on täiega pruunid. jalad kaa. i love tanning. hiidu tahaks juba minna, seal saab alati rämedaks neegriks. aga varstivarsti saab
eile oli tegusid täis päev. koolis 2 tundi, siis Kati võttis meid peale, läksime Kati juurde kutsikaid vaatama. täitsa lõpp, kui palju rõõmu võib ikka kutsikatest olla. niiii armsad pisikesed musipallid. kusjuures nende piltide peal, mis Kati igalepoole lisanud oli, tundusid nad hoopis suuremad. tegelikult on nii pisikesed rotipojad veel. igatahes tegelesime seal nendega, tundsime karvastest nummikestest rõõmu. mingiaeg nad väsisid ära ja läksid tuttu, vaatasime lihtsalt veerand tundi, kuidas nad magavad, sest nad olid nii nummid ja siis dad tuli järgi mulle ja Jetele ja põrutasie hapsi poole. siis läksin päevitama rõdule, olin mingi aeg seal, siis läksin vanaemaga maale, grillisin seal ja tegin süüa värki särki. ära tulles vanaema viskas mu enne trummi maha ja sain Jetega kokku. siblisime linnas ringi, siis käisime korraks meil ja linna tagasi. läksime muulile mõnulema, väga numz õhtuke oli. seoses mõningate asjaoludega olime sunnitud kiirelt koju minema pärast, aga nevermind. kodus chillisin ns, rääkisin mõne heaga juttu ja läbi see päev oligi. pildid tulevad ka nüüd väga segases järjekorras, aga ei ole hullu.
see imeline maakoht, kuhu alati minna võib :)
muulichilllll
titemammad
Kati oma muzurulliga
pani koos karbiga ajama :D
paar pilti tänasest ka
ja nüüd vanemad pildid ka. lihtsalt pole sattunud siia nii ammu
tupsuuuuuuuuuuuuuuu, kõige nummim
hetkel olen täielikult eurovisiooni lainel. otttttttttt oli täna niiii tubli jälle, võrratu hääl on tal ikka. ja viimaseks ei saa ta kindlasti mitte jääda, seal on nii palju mõttetuid laule. Eesti ja Rootsi on vist ainukesed lemmikud. selliseid, mis meeldib, on veel, agaaa need on kindlad lemmikud. emps ütles, et kui Rootsi võidab, siis lähme järgmine aasta reaalselt live-eurovisiooni ka vaatama, vingeee. iga kord, kui Rootsi laul tuleb, tekib mul selline imelik müstiline tunne, nagu olekski laksu all. mõjub kuidagi nii haigelt. selline tunne, et tahaks ise ka tõmmelda nii, nagu ta seal tõmbleb. ei oska seletada, seletamatu tunne. agaaa OTTT PANE TÄIEGAAAAAAA MUSIRULLL
Tellimine:
Postitused (Atom)



















