31.12.12

MEGASUPERHÜPERVINGET AASTAVAHETUST KÕIGILE MU BLOGI LUGEJATELE!!!!!!!!!!!!!!! :)

29.12.12

ma olen samaaegselt nii õnnelik ja niii kurb, how is that even possible? ma ei tea tõesti, kas ma peaksin naerma või nutma või seda kõike läbisegi tegema. lisaks olen ma veel nii kuradi segaduses, et ma lihtsalt ei tea ega saa midagi aru enam. tahaks, et kõik oleks ilusti selge ja et ma ei peaks kurb olema enam. aga ma soovin liiga palju vist. samas, mine sa tea.. kõik võib juhtuda.. oeh

25.12.12

jõulud on imelised olnud. kinkidega olen väga rahul ja inimestega mu ümber ka. kõik on nii armsad ja ma olen nii õnnelik :)















niiii tahaks aastavahetust ja siis ootan niiiiiiiiväga Jete sünnipäeva lihtsalt, et ma ei oska olla enam :)

24.12.12

MEGAMEGAMEGAMEGAMÕNUSAID JÕULE KÕIGILE MINU JA SOFI POOLT! :)

23.12.12

paar pilti jõuluballiõhtust siis, nagu lubasin

siis kui Liis mu juuksuriks hakkas jälle






beibiiiii
mu härrasmees Rogerrrrr



22.12.12







paar pilti jõululõunast. väga tore oli ja koguaeg naersin lihtsalt mu ebareaalsete klassivendade ebareaalsete naljade peale, no ei ole normaalne :D:D
eile oli siis kauaoodatud jõuluball ka. pean tõdema, et üritus oli väga ilus ja armas ja tantsida sai ka, esinemine läks ka enamvähem. aga rahul olen ja pilte lisan homme arvatavasti :) 

18.12.12





viimane nädal kooli aastal 2012, lihtsalt imeline. nädal täis jooksmist ja rapsimist, aga see on jõuluajale omaseks saanud juba. homme saab lõpuks maniküüri minna jälle, lasen midagi jõuluteemalist teha. homme õhtul on esinemine pisikesele publikule. neljapäeval on pikk koolipäev ning õhtul klassiga jõululõuna(loe:õhtusöök). reedel kella kümneks kooli, siis kirikusse ning õhtul on kauaoodatud jõuluballllllllll. ma loodan, et emps mu kleidi ikka valmis saab ja kõik ilusti sobib. jõuluballil on pisike esinemine ka. ma vägaväga loodan, et jõuluball tuleb vinge :) 
ma ei tea kuidas teiega on, aga mina olen õnnelik! ja jõule tahaks ka juba niiväga

16.12.12

Reedel oli meil Metsikutega noortekas väike jõuluõhtu. sõime, tegime pilte, tantsisime ja vaatasime filmi/videosid. minul hakkab küll vaikselt tekkima selline suure kokkuhoidva perekonna tunne millegipärast. jõuluõhtu oli igatahes väga armas ja ma jäin väga rahule, saab teinekordki teha ühiseid koosviibimisi. Sandra ja Anett ka nii nummid, tegid mulle piparkoogi :) agaaa jaa, tundub, et teised kõik jäid ka rahule, niiet väga vinge :) 










filmivaatamine :)


hull söök












Wild
Jete 1 ja Jete 2



metsikud neiuuud
meie pisikesed :)
meie suured :)

ja terve see metsik seltskond. kahjuks on veel päris mitu inimest puudu