käisime ükspäev kutsu ja vennaga jalutamas, aga väga kaua ei saanud olla, sest mul hakkas näpust verd jooksma täiega, kui see koera keti oga taha kinni jäi. suht valus oli. tegelikult on siiamaani, sest tõmbasin täna haava lahti uuesti, kui isaga diivanit üles korrusele vedasime.(jeash, mu uus diivan on kohal)
ja umbes 10sekundit peale seda pilti oli näpp väga valus :D
i can smile after all, but that doesn't mean that i'm happy.
eile(reede jeap) olime venna ja koeraga kodus, sest ema-isa läksid raplasse juubelile. ja kui Silver ja Sander või kumbki neist ka seal oli, siis ma olen väga kuri. vaatasime terve õhtu telekat ja millalgi läksime magama ka. igatahes igast imelikke asju juhtus siin kodus jälle. üksi ei julgeks vist öösel kodus olla. ebanormaalne, et ma kardan omaenda kodu. väga haige
tänaseks olid fotoshooti ja hessi plaanid, aga jäi ära see värk, sest ilm vedas alt. ma tõesti loodan, et homme on ilus ilm, siis saab homme need plaanid teostada. tõesti ei viitsi kodus passida terve päev, kevadet tahaks nautida.
täna tuli tibukesega väga vinge idee ka. kui 18.aprill tallinnasse, siis teeme ära.
aga mõned read erinevatest lauludest siia nüüd, sest et need laused ütlevad lihtsalt nii palju.
'Cause i feel you even though we're apart
and without you there's a hole in my heart
oh baby baby, though i tried i just can't adjust
oh boy, what happened to us, what happened to us?
Thought that i could get over you
oh, but baby, that is so far from true
oh, baby baby, got something i want to discuss
oh boy, what happened to us, what happened to us?
------------------------
try to understand that it's hard for me
cause i'm so confused
it's hard to give my heart away to you
------------------------
everybody's sayin' we should get back together
and everybody's sayin' that we're meant to be together
everybody's sayin' how the love was so damn perfect
okei aitab küll.
i'm off







Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar