ükspäev olin promenaadil tööl ja Jete tuli seltsi mulle vahepeal, tegime pilte ja chillisime ns.
Jete on norm
üleeile ehk laupäeval käisime Jussiga kirbuturul müümas. natuke mingit raha sai, agaa see nv, kui valge daami päevad on, saaks kindlasti rohkem raha. pole kindel veel, kas viitsime minna. peale müüki käisime Jetega kaupsis, kulutasin oma seppälä kinkekaardi ära. kuna hapsis oli koertenäitus, siis olid Sofi sugulased ka Haapsalus ja nad tulid meile külla pärast. seekord oli ainult 2 koera, eelmine kord oli 5. käisime nendega topul ujumas ja siis tulime meile.
Jamie ja Anni. Jamie oli Annisse täiega armunud ja käis tal koguaeg järel lihtsalt ja üritas muljet avaldada, jubee lahe oli vaadata.
Jamie
Anni
ja Jamie jälle Annile selga ronimas haha
Anni hullult fännas voolikut vastupidiselt Sofile, kes seda meeletult kardab.
Sofi trimmimisel
Sof pandi ka ilusti seisma. Krista ütles, et temast saaks väga hea näitusekoer, sest ta on nii rahulik ja kuuletub hästi. good one :)
öösel olin Jete juures, saime vahepeal meestega ka kokku. see oli haige, kui me tomorrowlandi järgi rõdul tõmblesime ja vastasmaja rõdul olevad noormehed nägid :D:D:D:D: krt, ei lähe kunagi enam sinna rõdule hahah
pühapäeval ärkasime mingiaeg mu ema kõne peale. iss tuli järgi ja siis läksime Perakülla. täitsa lõpp, kui meeletult seal parme oli, ebareaalne. muidu vesi oli lihtsalt supermõnus soe ja päevitada sai ka kõvasti, päike kõrvetas nii räigelt.
seppälä kinkekaardiga ostetud nahaga kaetud käevõru ja bikiinipüksid
30.07.12
26.07.12
paar pilti ka siis.
Koit Toome kontsert oli lihtsalt super. ei arvanud enne kontserti temast eriti midagi, empsiss vedasid mu lihtsalt kaasa, kuna üks pilet oli teatud põhjustel üle. igatahes sain vägaaaa suure üllatuse osaliseks. koit on niiiiiii ilusaks läinud, ulme lihtsalt. ja laulab ikka niiii hästi ja kõige vingem oli see, kuidas ta ise nendele lauludele kaasa elas ja seda nautis, mis ta tegi. mitu korda tuli pisar silma ilusate laulude ajal:D:D::DD nii stiilne oli ka, jube vinged püksid olid tal. ja kitarrist Jormaaaaa, ta on ka lihtsalt imeline, no words. kõik, kes sellel kontserdil ei käinud, jäid millestki väga heast ilma, see on kindel.
hetkel ei olegi väga rohkem midagi kirjutada siia, homme lisan veel paar pilti ja võibolla natuke juttu ka.
22.07.12
ega ma ei tea, väga ei oskagi öelda midagi. peaaegu iga päev olen tööl käinud. reedel käisime kinos tallinnas ja tõime vanaema ära. jube, kuidas oleks tahtnud nutta. igatahes, laupäeval käisime empsuga poodides ja õhtul peretuttavate juures soolaleival ja kutsat vaatamas. see pisike poiss on niiiii suureks kasvanud juba, täitsa lõpp. nii asjalik ja nummi, hullult müttab ringi. anyway kunagi hilja õhtul tulime tagasi ning täna õhtul olin tööl. päeval enne tööd sai natuke aega päevitada ka, lihtsalt niiii kuum ilm oli. homme jälle tööle õhtul, aga VIST viimane või eelviimane tööpäev, veel ei tea. :)
eile tuli üks pakkumine, mida mitte kunagi oodata ei oleks osanud. mõnesmõttes weird agaaaa teises mõttes.. :))))))))))
ootan nädalavahetusi, võibolla juhtub miskit head..
eile tuli üks pakkumine, mida mitte kunagi oodata ei oleks osanud. mõnesmõttes weird agaaaa teises mõttes.. :))))))))))
ootan nädalavahetusi, võibolla juhtub miskit head..
18.07.12
eelmine postitus oli mööda, suured sorrid, tunnete ülekeemine it was. igatahes, on kell pool 10 ja ma kirjutan blogi, seda pole vist kunagi juhtunud. agaa kella 10ks tööle ja mul on praegu lihtsalt niiiiiiiiii igav. täna siis 5 tundi tööd, kell 3 olen vaba, kell 7 on trenn ja kell 9 töö kokkusaamine. vb saab isegi palga kätte juba, väga vinge oleks. homme on tallinna minek. kinno ja vanaemale järgi. pole vanaema 1,5kuud näinud, nii ootan juba. :')
still want u
Tellimine:
Postitused (Atom)



