10.02.14

Kus talv kadus? Kus lumi kadus? Nii natukeseks seda imelist talveilma siis oligi ja pildistama ei jõudnudki, tahaks nutta.. Täiesti mõttetu. Nüüd jääb vaid üle ilusaid kevadilmasid oodata ja need võiks ruttu-ruttu tulla, sest praegune ilm on lihtsalt masendav. Pigem olgu paks lumi ja -25kraadi külma kui selline vihmane ja hall ilma lumeta. Rõve
See nädal on selle perioodi viimane nädal, siis tuleb JÄLLE uus tunniplaan. See parem olgu normaalne, sest praegune tunniplaan oli isegi enamvähem. Lavakunsti arvestus oli täna ära, kuid see nädal tuleb väga hull, tuleb kõik tööd kuidagi ära teha ja siis saab reedel vabaks lasta, sest, et sõbrapäeeeeeev ju. Saab sussidega kooli minna jeeeeee. Loodetavasti tuleb õhtu ka supermõnus. Laupäeval on plaanis neiudega mõnusalt sõbrapäeva tähistada, nii, et tõotab tulla imeline nädalavahetus :)
Siinkohal üks soovitus ka kõigile: sõbrapäeval ei ole vaja mingeid kalleid kinke teha, et sõbrale näidata, kui hea sõber ta ikka on või kallimale näidata, kui palju sa teda armastad. Kingitusi võid koguaeg teha. Näita sõbrale või kallimale lihtsalt, kui palju nad sulle tähendavad ja kui palju neid armastad, veeda nendega aega koos ja minu arust ongi see piisav :) deep but true



06.02.14

Meeletu väsimus on koguaeg.. Nii vajaks praegu puhkust koolist ja kohustustest, kasvõi nädalakeseks. Või mingisugust energiasüsti, jah palun..
Palun tehke nii, et see pühapäev oleks mõnus super talveilm ja ma saaks lõpuks ometi oma kallikesega pildistamas ära käia, ma ei suuda kannatada enam. Koguaeg tuleb midagi ette või on ilm halb. Jah, kui õue pildistama ei saa, siis tuleb toas pilte teha..
Ah me köögis ns



Tahaks praegu olla Egiptuses.. Või Itaalias, Veneetsias.. Või Soomes.. lihtsalt ma ei jaksaaa praegu siin Eestis olla, kuidagi hall ja igav on kõik.  Jah, ma olen seda postitust tehes 100 korda haigutanud juba, nii, et tuleb vist magama ära minna. Ja siis homme üles tõusta sama targalt ja terve päev haigutada ja hall ja igav ja haigutan ja hall ja igav ja haigutan veel ja jälle magama ja jälle üles ja hall ja igav.. õõh

Aga teeme lõpu ilusaks, ma ei jaksa masetseda koguaeg. Ma nii in love Sam Smith'i praegu. See, mida ta teeb on lihtsalt meeletult hea ja lihtsalt imeline, mis üks mees oma häälega teha saab. Ja see, kuidas ta oma hinge laulu sisse paneb.. nii ilus.
http://www.youtube.com/watch?v=AVJcLcuQdOw