26.08.12

reedel tegime Jetega rahuliku õhtukese. käisime väljas, vaatasime filmi, sõime häid asju ja tegime nalja. kuskil 4 ajal läksime magama ka ja ärkasime pool 3, täiesti ebanormaalne. terve ülejäänud päev oli väga ulme olla, reaalne zombi tunne oli. kuna laupäevased plaanid läksid teatud põhjustel natuke pekki, siis käisime lihtsalt väljas õhtul. mingiaeg saime Laura ja Annaga kokku ja chillisime. pärast Laura ja Jete saatsid koju mu ja ühel põhjusel olime sunnitud võssa lendama. nalja peab saama. täna magasin jälle pool päeva maha, siis chillisin ns ja õhtul käisime nüüd Jetega väljas. nüüd kodus ja kirjutan blogi. järgmised 5 päeva tulevad vist suhteliselt kiired. mingipäev meie noorteka ruumi korda tegema, seinu värvima jne. kolmapäeval õpikute järgi ja mingiaeg Karli juurde maale klassiga, saame veel viimast korda vana seltskonnaga kokku. niiii kuradi kurb, et nii paljud ära lähevad. oeh. neljapäeval on Kertu juures väike istumine ta sünnipäeva puhul. saab neiudega juttu rääkida. mingipäev peab kooliasju ka ostma minema. lükkasin meelega selle tegevuse nii hiliseks, sest absoluutselt ei taha kooli minna. seda enam, et nüüd ei saa oma majas ka olla. niii kurb lihtsalt. a ma nii tahaks teada, kuidas see kõik seal hgs toimima hakkab. praegu tundub küll see kõik suhteliselt ebareaalne, aga nu we'll see. ja ma ei tea, kuidas ma toime tulen, kui ma sind igapäevaselt koolis nägema hakkan. raske on, aga üritan hakkama saada.. ohjah

25.08.12

 ükspäev oli selline ilus taevas

 Waldoga







mitte mingit viitsimist ei ole siia praegu juurde kirjutada midagi, sest ma olen lihtsalt niiii väsinud ja tahaks voodisse lennata.

23.08.12

täiesti natural hommikune Kristin
täna sai liisukaga tallinnas käidud. shoppasime ja käisime mäkis ja tegime ns nalja. tegelikult läksin sinna tagi ja musti kingi otsima. tagi ei leidnud, selle otsin bershkast arvatavasti, agaa kingad sain. kõik kingapoed käisin läbi, mitte midagi ei olnud ja lõpuks, kui new yorkerisse läksime, siis HOPS kõige ilusamad kingad üldse, mis tänase päeva jooksul näinud olen ja minu number oli täiesti olemas, niiet ostsin ära. supermeharahul olen lihtsalt, ebareaalne. niii ammu olen tahtnud musti kingi, lõpuks sain. üliilusa punase kleidi ja sinise seeliku ostsin ka, mõlemaga olen ülirahul. käevõru ja kõrvarõngad ostsin ka. 2euro eest 8 paari kõrvarõngaid ei ole paha. ainult ühest supermõnusast suurest kampsunist on megakahju, nüüd kahetsen, et ei ostnud. damn 
niiii minu sinine lihtsalt




mu beibid




just looooove this dress
selline vennike oli meil aias, jubeee armas, tglt ta oli megapisike, mingi 5cm :D
nv tõotab super tulla, can't wait! :)

jobu jobu jobu jobu jobu

21.08.12

reede oli ülivinge lihtsalt, mul ei ole sõnu. :) laupäeval käisin tööl ja sai money veits shoppamiseks juurde. pühapäeval läksime Viljandisse mamma sünnipäeva tähistama. nii imelik oli mamma juurde minna, kui mammat ennast seal ei olnud. maja oli kohe nii tühi. ei suuda uskuda, et teda lihtsalt ei ole enam. tegime seal siis süüa ja mehed hakkasid grillima. vaikselt tuli sugulasi ka ja lõpuks tuli mu pisike õekeee Rosellaaaa. ta ei olnudki väga palju kasvanud, mis oli väga hea. nunnutasin seal teda koguaeg. septembri lõpus uuesti viljandisse Rosella sünnipäevale, selleks ajaks peaks pisike kõndima juba, megaarmas. sõime ja chillisime seal terve õhtu. mingiaeg läksid enamus ära ja elutoas hakkasid teised surmajutte rääkima. mul läks tuju kohe nii alla ja tahtsin minna üles läpaka järgi, et mõtteid eemale saaks natuke ja muidugi kui trepist üles jõudsin, siis nägin vasakul mamma toas mammat ennast. istus seal ja naeratas mulle. täitsa lõpp, mul hakkas süda nii rämedalt taguma ja pisarad tahtsid jooksma hakata. tõin siis läpaka ja jooksin alla tagasi. terve ülejäänud õhtu oli mu jaoks väga raske, igast mõtted käisid peast läbi. esmaspäeval ärkasime kuskil 10 ajal, siis hakkasidki sugulased tulema juba. tegime hommikukohvi ja siis käisin vahepeal Rosellaga jalutamas. kella 12 ajal läksime mamma hauale, panime küünlaid ja lilli. peale seda läksime vanatädi tütre perega lossimägedesse jalutama. vahepeal tibutas ka natuke, aga muidu oli enamvähem ilm. siis läksime uuesti mamma juurde, sõime ja siis hakkasime haapsalu poole sõitma. Henry tuli ka nädalaks meile.
vasakult: vanatädi tütar, mina, vanaema, vanatädi tütre tütar, vanatädi, emps, vanatädi.

emps tegi uued püksid jälle.








jobukad :D
rääkisin empsile juba ammu, et tahaks milalgi heinapallide peale pildistama minna ja siis poolel teel hapsi isa peatas auto kinni ja jooksime emaga põllule hahaha






mu nupsik
neljapäeval tallinnasse shoppamaaaaaaaa jessss




TEHTUD :)

17.08.12

oehhhh mu kõige suuremad celebrity crushid, meowwww
Alex Pettyfer, (Magic Mike vaadake ära!!!)
Ryan Gosling
Paul Walker
Channing Tatum, kõigekõigem. kindlasti vaadake kõik Magic Mike ära, kelle arust Channing ilus mees on, peale seda olete veel rohkem in love.
Robert Hoffman
Ryan Reynolds
Rick Malambri
Ryan Guzman
Josh Duhamel
Freddie Stroma
pidin need lisama siia lihtsalt, megamega
igatahes täna Jete juurde. loodan, et tuleb mõnus õhtu/öö. homme kirbukale jälle, äkki saab mingi raha veel shoppamiseks. pühapäeval Viljandisse mamma sünnipäeva tähistama. ma ei suuda ikka veel uskuda, et teda pole enam.. aga see selleks. pidime vist pühapäeval/esmaspäeval lossimägedesse ka jalutama minema, pole mitu aastat käinud. kutsa saab ka esimest korda jalutada seal. tahaks Silverit ka lampi näha linnas, väga viis oleks. näen Viljandis oma pisikest õekest Rosellat ka, jessss. ta raudselt nii suureks kasvanud juba. esmaspäeval tagasi. järgmine nädal mingipäev tallinnasse shoppama ka, nii palju asju on vaja sügiseks osta. järgmine nv tuleb ka vist vinge, ma vähemalt loodan.