31.08.11






Ereliga niisama.

et siis homme kooli jah, vahva värk. kell 10 aktus ja siis klassijuhataja. peale seda Jetega algkooli, Juss läheb esimesse klassi ju haha. lähen tsekin mis seal toimub ja siis grandesse sööma. õhtupoole saame Jetega kokku arvatavasti ja tähistame kooli algust. reedel on kool, esimene tund ajalugu no way. masendav. 5 tundi reedeti, mis on ülimõnus. ja siis peale kooli vist Rogeri ja Jetega asju ajama linna peale. vägaväga loodan, et kõik läheb plaanipäraselt. muidu Kristin on kurb.
tehke pulli kah -
http://vyou.com/KristinTeesalu
http://www.formspring.me/Krissssssssu

29.08.11


ma käisin siiski Tallinnas, sest ma otsustasin, et mingid varbad ei hakka mu plaane segama. laupäeva hommikul käisin siis sidemeid vahetamas kiirabis. veits oli valus ka, aga ei midagi hullu. kolmveerand neljase bussiga läksime Jetega tlnasse. Pääskülas tulime maha ja istusime Jete vanaema ja kasuvanaisa fordi ja sõitsime nende juurde. seal sõime paljupalju, väike sätt ja hakkasime lauluväljaku poole sõitma. lauluväljakul olles saime Rogeri ja Neveliga kokku ka siis liikusime lava ette, et paremini näeks ja pilti ka saaks teha. hakkas siis veits peale seitset pihta see tänavatantsude suur kontsert. JJ-streeti tantsijad esinesid seal kontsertil. kui aus olla, kujutasin seda hoopis teistsugusena ja võimsamana ette, agaa ega midagi hullu ei olnud ja tantsud olid vinged. mõned tüdrukud tantsisid ikka vägaaaa vingelt ja piltide pealt näitan ka millised. poisid tantsisid ka hästi.






kõige kõige lemmikum :)

see kutt tantsis täiega hästi.




see ka :D




see brünett siin eees mu teine lemmik.

jälle mu kõige lemmikum.

see punaste pükstega tüdruk ka üks lemmikutest.


Joel Juht :)
peale kontserti passisime veits laulukal veel Jetega, rääkisime juttu ja värki.

siis avastasime mingi haige karusselli sealt, käis igatpidi üle pea ja värki. mõtlesime et lähme siis haha. käisime ära ja pärast pea käis tükk aega ringi ,midagi aru ei saanud. sõitsime Jete vanaema juurde tagasi, sõime igast stuffi ja olime arvutis ja poole 3ni vaatasime tv'd, siis jäime magama lõpuks. kell 10 oli äratus, siis pessu, söök, sätt ja hakkasime kino poole sõitma. kolmveerand 12 hakkas Bad Teacher siis, ülihea film oli. peale seda käisime Bershkas ja Pull and Bearis ja Stradivariuses ja siis läksime virru. ühesõnaga šhoppasime. pärast läksime rotermanni ja võtsime ühe mango boosti sealt, megahea oli ikka. siis uuesti bershkasse ja stradivariusesse ja siis autosse ja Jete vanaema juurde järjekordselt. sõime ja siis läksime bussi peale. haapsallu sõit oli vägaaa uimane.












nv oli vinge igatahes. :)
http://vyou.com/KristinTeesalu - tehke mu tuju rõõmsaks ja küsige :)

26.08.11


okei jah, natuke kobalt tehtud ja värki, a ma esimest korda tegin lepatriinusid. agaaaa ma olen suht rahul ja meganummid on mu arust :)

Sofi on hakanud viimasel ajal palju voodisse ronima. :)
käisime üks õhtu Jetega väljas ja nägime Rogerit. Pärast, kui hessi läksime, nägime teist Jetet ja otsustasime kõik koos muulile sööma minna. Seal saime igast pulli ja läksime täiesti hulluks, naersime iga asja peale ja ohjah, süüa ka ei lasta rahulikult haha. 2te langevat tähte nägime ka :) hea õhtu koos mu parimatega.





eile päeval käisime tüdrukutega pildistamas ja pulli tegemas. mul oli tegelikult vaja seina peale pilti saada oma kahe kõige ilusama ja paremaga. Laurakene oli fotograafiks meile, suur suur aitähhhh! :) pärast jalutasime linna poole ja siis leppisime kokku, et lähme õhtul välja kõik koos.















me läksime Jete Luigega meile, chillisime seal natuke niisama ja olime lahedad. Siis tuli korraks Roger, et meile korraks tants ette näidata ja siis läksime välja. Saime Jete ja Lauraga kokku, käisime rimis korraks ja siis suundusime vanalinna poole. jalutasime niisama ja tegime nalja. vahepeal nägime Sirlit ka, jeee. siis liikusime jälle kesklinna tagasi ja istusime pingile. tegime seal pulli ja jälgisime, millist actionit see politsei korraldas. ma ei taha hakata siin midagi halvasti ütlema nende kohta, mine tea. aga jah, see polnud normaalne. siis tulime käisime korraks rimis viinamarju ostmas ja jalutasime minu juurde. vahepeal käisime õunaraksus, haha. jõudsime õnnelikult meie teeotsa siis ja põõsas sahises midagi. küsisin Jetelt, et kas tema viskas midagi ja kui ta ütles et ei, siis panime täie pasaga kodu poole hahaha. jube oli. meil passisime arvutis ja sõime viinamarju ja ns. ma olin niii väsinud, et silmad lihtsalt vajusid kinni. kella poole 3 ajal(?) jäime magama. hommikul oli ool 11 äratus ja ruttu riidesse, sööma, väike sätt ja arsti juurde. pidin oma lahedaid varbaid minema näitama. arst oli eelnevalt telefonis emale öelnud, et ta ei saa midagi teha ikka täna, sest õde on puhkusel. aga kui oma armsad varbakesed ära näitaisn talle, siis ütles kohe, et davai mine nüüd pikali ja teeme nüüd ära selle lõikuse. no umbes nii.. läksin heitsin siis pikali, doktor võttis suure süstla kätte ja surus selle mulle küüne alla, suht selline mõnus valus tunne oli. ja seda ta tegi veel ühe korra, sest teisele varbale oli ka tuimestust vaja. issand mul hakkavad jälle varbad valutama selle jutu peale haha. niisiis, ootasime natuke et tuimestus mõjuks ja võttis hiiglaslikud käärid ja surus need küüne alla mulle. hakkas lõikama küünt, aga ma ei tea mis jama oli täna, et tuimestus ei mõjunud täna eriti. hambaarsti juures peab ta ka alati 5 korda tegema, et mulle mõjuks. igatahes oli siis MEGAVALUS, piinlesin seal. selline terav valu lõi sisse iga kord kui ta käärid lahti/kokku(saate aru küll) vajutas. lõpuks siis vaatasin kah korraks oma varbaid, kõik kohad olid verd täis ja ta tiris kuskilt naha alt mul neid küünetükke ära, vot see oli vaatepilt, mille eest ma praegu maksta võiks, et ära unustaks selle. pani sis mõlemale varbale hunniku sidemeid ümber + mingi kummijulla, kust verd läbi ei tule. nüüdseks on veri nendest sidemetest läbi tulnud ja ma näen seda, megarõve. homme hommikul kiirabisse sidet vahetama ja kuna see side on sinna külge kuivanud, siis see tuleb VÄGA valus, kui ta selle raksuga ära tõmbab. uskuge mind, mul on kogemust küll. ei taha homset.. ja niiiiiiiiiiiii kahju et homne ära jäääb, super oleks tulnud :(
ja Rogeri 3ndas videos osalemisest ei tule kah midai välja vist, kurat küll.