31.12.11
30.12.11
hmm, ütleme nii, et see nädal on küll väga ebareaalselt kiiresti läinud ja mitte midagi ma teinud ikka pole. ainult filme vaadanud ja maganud. hommikul kella 5 ajal lähen magama ja ärkan kella 2 ajal päeval, siis ei jõuagi enam miskit muud teha. välja ka minna eriti ei taha, kui sellised ilmad on. sellesmõttes sellel vaheajal pole ilmaga üldse vedanud. peaks tegelikult ju talv olema? võiks paks lumi olla ja värki, mõnus oleks. nüüd hakkan vist veel haigeks ka jääma. loodan, et mitte..
aastavahetuse plaanid on ka veel väga ebaselged, kuigi ma arvan, et 90% tõenäosusega istun ma kodus. suht lahe jep, i know.
üldse on nii nõme tuju koguaeg ja ei taha kedagi näha. mu armas perekond valmistab mulle ka iga päev järjest suurema pettumuse. väljaarvatud koer. ta on mul megamõnus.
musu juures.
sain musu käest parimad kommid jõuluks :)
musu sai šoki, kui talle seda pilti sheerisin :D:::D:D
aga jah, eks selgub, mis homsest saab. või mis ei saa..
aastavahetuse plaanid on ka veel väga ebaselged, kuigi ma arvan, et 90% tõenäosusega istun ma kodus. suht lahe jep, i know.
üldse on nii nõme tuju koguaeg ja ei taha kedagi näha. mu armas perekond valmistab mulle ka iga päev järjest suurema pettumuse. väljaarvatud koer. ta on mul megamõnus.
musu juures.
sain musu käest parimad kommid jõuluks :)
musu sai šoki, kui talle seda pilti sheerisin :D:::D:D
aga jah, eks selgub, mis homsest saab. või mis ei saa..
24.12.11
JÕULULAUPÄEV :)
noniiii. hommikul ärkasin mingi kella 12 ajal, sõin ja siis hakkasin kuuske ehtima. pärast kaunistasin piparkooke ja koristasin oma tuba.
meie ns kuuske ehtimas.
mu jõulukutsa. panime selle lindi koos kellukesega kaela talle ja ta täiega fännab seda. terve päev/õhtu on sellega olnud ja kohe kuuleb, kui koer tuleb. nagu väike vasikas :D
paar pilti meie hubasest toakesest.
SÖÖÖÖK
mina niisama nälgas olemas.
ilmselgelt kõige ilusam kuusk üldse :)
Sofi sai ka kingitusi :)
mina meie terve pere kinki proovimas :D:D: et siis jep, selle jooksulindi saime, mis jõusaalideski. saad ise seal kiirust valida ja puha. ausaltöeldes selle peal jooksmine väsitab räme ära ja pead koguaeg vaatama, et sealt alla ei kukuks haha
mu uus vest, pluus ja seelik :) niirahul. muidu sain kingituseks veel digitaalse pildiraami, lumelauasokid, wii mängu just dance 3, Ott Leplandi plaadi. + siis vennaga kahe peale saime veel ühe wii mängu, ühe puldi ja rooli. paps sai tujurikkuja dvd ka, kus kõik 3 hooaega peal, 4 asja mis telekasse ei läinud kuna olid liiga ropud/rõvedad, Oti ja Märdi kommentaarid ja võtted ka. megavinge, hakkan täna vaatama vist :D
familyyyyy
BROTHA
paar pilti meie ilusast majast ka.
MA TRENNI TEGEMAS :DD:DD:D:
meie ns kuuske ehtimas.
mu jõulukutsa. panime selle lindi koos kellukesega kaela talle ja ta täiega fännab seda. terve päev/õhtu on sellega olnud ja kohe kuuleb, kui koer tuleb. nagu väike vasikas :D
paar pilti meie hubasest toakesest.
SÖÖÖÖK
mina niisama nälgas olemas.
ilmselgelt kõige ilusam kuusk üldse :)
Sofi sai ka kingitusi :)
mina meie terve pere kinki proovimas :D:D: et siis jep, selle jooksulindi saime, mis jõusaalideski. saad ise seal kiirust valida ja puha. ausaltöeldes selle peal jooksmine väsitab räme ära ja pead koguaeg vaatama, et sealt alla ei kukuks haha
mu uus vest, pluus ja seelik :) niirahul. muidu sain kingituseks veel digitaalse pildiraami, lumelauasokid, wii mängu just dance 3, Ott Leplandi plaadi. + siis vennaga kahe peale saime veel ühe wii mängu, ühe puldi ja rooli. paps sai tujurikkuja dvd ka, kus kõik 3 hooaega peal, 4 asja mis telekasse ei läinud kuna olid liiga ropud/rõvedad, Oti ja Märdi kommentaarid ja võtted ka. megavinge, hakkan täna vaatama vist :D
familyyyyy
BROTHA
paar pilti meie ilusast majast ka.
MA TRENNI TEGEMAS :DD:DD:D:
2 pilti do-re-mi jõulukontserdist siis :)(pühapäev 18.detsember)
teisipäeval, 20ndal detsembril oli meil Centralis klassiga jõululõuna ning peale seda koolis jõulupidu. kõik läks mõnusasti ja ma olin väga rahul. tantsida sai ka väga palju igast erinevate laulude järgi ja mõnus oli!
Jete kinkis mulle jõuludeks väga vahva kruusi ::D:DD:
eile tegin Sofist väikse fotosessiooni. ta nii armsalt poseeris ja ta nii nummi päkapikk mul :)
üritasime eile empsi ja jussiga mingeid asju ka teha, millest muidugi midagi välja ei tulnud. rääkisin küll, et kunagi koolis tegime ka ja ei tulnud välja, aga no mind ju ei kuulata :D
maniküüriga olen ka väga rahul.
ja oma uute sussidega, mis päkapikk eile hommikul tõi! love
pikemalt ei viitsi praegu kirjutada. õhtul tuleb võibolla tänase päeva postitus. kingid värgid toimetused kuused kaunistused jne jne, lisan pilte ja kirjutan natuke juurde ka vist. agaa kui täna ei jõua, siis homme ikka jõuab :) kuigi ma usun, et täna saab ikka tehtud selle asja.
AGA IMEILUSAID JÕULE KÕIGILE JA PÜÜDKE ILMA LUMETA KA ÕNNELIKUD OLLA! :)
teisipäeval, 20ndal detsembril oli meil Centralis klassiga jõululõuna ning peale seda koolis jõulupidu. kõik läks mõnusasti ja ma olin väga rahul. tantsida sai ka väga palju igast erinevate laulude järgi ja mõnus oli!
Jete kinkis mulle jõuludeks väga vahva kruusi ::D:DD:
eile tegin Sofist väikse fotosessiooni. ta nii armsalt poseeris ja ta nii nummi päkapikk mul :)
üritasime eile empsi ja jussiga mingeid asju ka teha, millest muidugi midagi välja ei tulnud. rääkisin küll, et kunagi koolis tegime ka ja ei tulnud välja, aga no mind ju ei kuulata :D
maniküüriga olen ka väga rahul.
ja oma uute sussidega, mis päkapikk eile hommikul tõi! love
pikemalt ei viitsi praegu kirjutada. õhtul tuleb võibolla tänase päeva postitus. kingid värgid toimetused kuused kaunistused jne jne, lisan pilte ja kirjutan natuke juurde ka vist. agaa kui täna ei jõua, siis homme ikka jõuab :) kuigi ma usun, et täna saab ikka tehtud selle asja.
AGA IMEILUSAID JÕULE KÕIGILE JA PÜÜDKE ILMA LUMETA KA ÕNNELIKUD OLLA! :)
Tellimine:
Postitused (Atom)


