27.09.11

ohjah, suht väss on olla, aga magama ka ei viitsi minna. tahaks kirjutada siia mingi ülipika teksti oma elu ja probleemide ja asjade kohta, aga selleks peaks blogi kinniseks panema, mida ma teha ei taha, sest pärast mingi max 3 lugejat on, feil. sest ma tean paljusid, kes loevad mu blogi, aga ei julge öelda seda mulle vm. pointless, ma ei tea.
ma niiiii oootan igast asju. on, mille nimel elada, ütleme nii. tahaks ristimist(6.okt), siis Egiptust(23.okt), siis sünnipäeva(2.nov), siis sünnapidu(12.nov) ja siiiis jõule, talve, siis kevadet ja suve jne jne. Sünnapidu tuleb igatahes vägev. Mingit suurt mürglit ei tule, sõidan lihtsalt oma parimate sõpsudega minema kaheks päevaks ja naudin elu. Selline mõnus vaikne(või siis ka mitte, arvestades mind ja mu parimaid sõpsusid)hea ja armas 'pidu' tuleb, millest ma alati unistanud olen. ega jah, ei tule selline räige LAHE joomapidu, millest tavaliselt teismelised(ninjakilpkonnad) unistavad. kui terve haapsalu linn su sünnajoomapeole tuleb, siis lõpuks ei mäleta enam keegi, et sul sünnipäev on ja sünnajoomapidu muutub tavaliseks joomapeoks, ebanormaalne mu arust. aga ootan jah niiiiiväga. :)
ja ma ei saa sinna mitte kui midagi teha, et mul see nõme tunne jälle peale tuli. ma tean, ei peaks. mulle on seda 1000x korrutatud, aga ma ei saa, ju siis peab nii olema. ma ei oska muuta seda jama ja kõige nõmedam on see, et ma teadsin ise väga hästi, millesse ma ennast segan ja millised pärast tagajärjed on, aga nüüd on juba hilja. sain järjekordselt selle suure lollusega hakkama ja nüüd pean sellega leppima, kuigi ma ei tahaks üldse..

26.09.11

käisime Jetega fotoshooti tegemas täna lossipargis. pidime natuke pettuma, sest polegi veel lehti nii palju ja need mis on, on ka pruunid ja kollased ainult, pole üldse värvilisi. aga siis kui punaseid ja oranže jm lehti ka tuleb, siis pidime uuesti minema.






see kukkus phm pähe mulle puu otsast ja siis veeres mu jala juurde, niiet see mu õnnemuna nüüd MWHAHAHHA

Jusssss tegi pilti










pole väga hea pilt, aga lepatriiiiiinu oli ju.




aga tegelikult on nii, et mu jalad on täiega väsinud ja tänane krossijooks ei läinud üldse hästi, oleksin peaaegu ropsima ka hakanud seal, jessss. pärast oli suht mõnus olla :S aga muidu nägin pisikest Emilit ka täna, no niiiiiiiiii nunnuuu :)
ja minu suguvõssa sündis ka täna öösel üks pisike printsess :) nime pole teada veel, aga tere tulemast maailma, pisike ingel! :)

25.09.11


sellised küüned siis.

agaei jah, täna on suht lõbus päev olnud :S nüüd kohe voodisse raamatut lugema ja siis magan vb tunnikese. homme traumeerime Jetega natuke klassikaaslasi ja ülejäänud koolirahvast :D

24.09.11


löbus




kiisukene käis siin täna ja tegime maniküüri ja värki. kui viitsin, siis teen homme küüntest pilti, praegu kahjuks pole. siis mängisime wiid, tegime pilte ja igast pulli. siis oli väike sätt ja läksime linna peale lammutama. kõigepealt jalutasime ns, käisime Jete juures ja siis kohtasime Laurat ja Annat, läksime hesi ja istusime seal mingi tund. oeh igast pulli sai ja üks tore ütles tsau ka. aaaa ja enne seda kui hesi läksime ütles ka üks tore tsau, tegi tuju paremaks kohe. üldse kuidagi imelikult palju on hakanud viimasel ajal mulle tsau ütlema inimesed. aga see on vägaaaa armas, mulle meeldib. täna kõndisin siis esimest korda oma uute saabastega linnas pikka maad ja no praeguseks on küll päkad väga valusad, aga eks see ole harjumise asi. muidu linnas oli ülikülm, liikudes ainult hakkas soe. mis talvel veel saama hakkab, no ei kujuta ette.(btw tahaks juba Soome ja Otepääle) aga üks tore on küll ikka eriti tore, ülikurjaks ajab. kui kaua võib ühel teemal vaielda, ma ei mõista. aga ma ei anna alla ka, pole allaandja tüüp..
http://vyou.com/KristinTeesalu - pommitage sinna ka :)

23.09.11




mu uued sussikesed haha

no niiiii nunnu






megaawww

22.09.11



ah oli üks tore päev.
KEIDO JA DANNUUU, PALJU ÕNNEEEE! :)

21.09.11


mingi pildikene suvest. mulle meeldib.
absoluutselt ei viitsi enam koolis käia. igasugune kooliskäimise isu on reaalselt kadunud. kuid koolis on neid inimesi nii palju, kes mu tuju suudavad lihtsalt ühe sõna või ühe naeratusega heaks teha, niiet ma ei põe. õppimisega üritan ka kuidagi hakkama saada. täna oli niii halb koolis olla. nohu ja köha on mind täielikult enda alla matnud, nina on kinni ja pea valutab, köhin koguaeg ja jõle vastik on olla. loodan, et homme on parem, sest muidu ma ei suuda lihtsalt. homme on 6 tundi, üritan vastu pidada.
tegelt tahaks niii räigelt oma sünnipäeva juba. ja siis tahaks sünnapidu, ja siis jõule(btw umbes 95päeva jäänud). ja siis talve. siis saab lõpuks ometi lumelauaga sõita jälle, ma ei suuuda oodata mitte kunagi. See aasta saab kindlasti Soome ka jälle, ülikõva. Kavatsen nii räigelt sõita see talv, et pärast kõik luud murtud ja värki, peaasi et saaks ikka korralikult sõidetud, sest siis eisaa jälle nii kaua sõita. oeh, kahju lausa.
ikkagi on nii halb olla, täitsa lõppppp. :S

20.09.11


üks pilt minust oma lemmiku pisikesega veel :)
ja nüüd Triinu üllatuspeo pildid, mis toimus tegelikult 17.august(kui ma õigesti mäletan)







17.09.11




mu nägu oli mingi ebareaalne jälle aga hugoooooooo :)


awwww :)

siis kui pisikesel uni tuli.

ja siis kui pisikesel uni ära läks.