30.05.11
eelmine aasta tuli mingi kuldnokk kevadel meile maja kõrvale vahtra otsa elama ja siis tal oli mingi teeema sellega, et kell 11 õhtul hakkab räigelt lõugama ja siis laseb 2/3ni välja. võisid ükskõik kui palju aknaid kinni panna ja telekaid sisse lülitada, ikka kuulsid ta laulmist. ja see aasta jälle. lihtsalt praegu ka kuulen seda ja tahaks ta mättasse lüüa. see tüüp tuleks hullumajja panna..
29.05.11

sünnipäevalaps.


hahahah ei üldse ei saanud naerda








tantsupiduuuuuu



eile oli hull päev. terve päev proovid ja rongkäik ja tantsupidu ja siis peale seda sõitsime ruttu Altmõisa vanaisa juubelile. mine pekki nii head praadi pole ammu saanud nagu ma seal sõin. nalja sai ka haigelt ja Roger on jobu. ma ei tahajaksaviitsi siia enam midagi kirjutada hetkel sest ma olen nii magamata terve see nädal ja ma ei suudaaa sry.
27.05.11
26.05.11

Jete tegi mingi ilgelt laheda asja mulle, ise oli nii õnnelik.








ilmselgelt ma panen siia blogisse viimasel ajal hästi palju pilte ja värki ja juttu nagu vähemaks jäänud. või mulle endale ainult tundub.. aga igatahes te võiksite mulle formspringi või kuhugi kirjutada et kas sobib nii üldse et palju pilte ja värki võijah. avaldage arvamust plz!
laupäevast hakkab üliräige sebimine. laupäeval terve päev mingid proovid ja asjad ja siis läänemaa tantsupidu ja õhtul veel vanaisa 60 juubel. pühapäeval hommikul hakkavad proovid ja siis mingiaeg kontsert. esmaspäeval Jete tuleb meile siis hakkame keemiat õppima räigelt. teisipäeval ka mingi terve päev õpin ja vahepeal käin konsultatsioonis ja siis Meriti 'ärasaatmine' ka õhtul. kolmapäeval EKSAM, mida ma üliräigelt kardan. Jete viib mu tööavalduse ka ära, sest ma ju ei saaaa, olen eksamil. neljapäeval korraldame 9ndikele tutipiduuu. tuleb mõnus i think. reedel viimane koolipäev, saame tunnistused ja värki ja õhtul juuksurisse. JA SIIS HAKKAB SEEEEEE ÜLIÜLIMÕNUS AEG MIDA MA MINGI HULLULT OODANUD OLEN, MUL HAKKAB LÕPUKS OMETI VABA AEGA OLEMA.. ohjah, can't wait. a ja reedel/laupäeval pidime mingit möllu ka korraldama kui hästi läheb. : )
ja issand jumal rahuldage see Jete Nelke ükskord ära. ta muust enam ei mõtle ega räägi kui seksist ja asjadest ja mul hakkab imelik juba. tegelt oled musi ja tore, et ma su ära rikkunud olen hahaahahhaah.
ja supersuper uuuuudis on seee, et juuli tuleb S U P E R.
24.05.11


WTF













oeh ma sain uue sõbra endale eile. istusime Jetega pingil, siis mingi poiss oli seal eemal, kutsusin ta enda juurde ja siis hakkasin juttu rääkima temaga. einoh tore poiss ja värki hahaahha. 2 aastat noorem kõigest. haha
käisime jetega eile väljas, siis üks sõber ütles tsau mulle siis peale seda me hakkasime täiega naerma mu üle ja siis ma lihtsalt lendasin põõsasse.
ja üks mees arvab päris hästi endast.
23.05.11
22.05.11



juss on pro fotograaf.
tegelt on nii, et mul hakkab vaiskelt elu sisse tulema jälle vist. see nädal oli nii väsitav ja kurnav ja imes kõik energia minust välja. aga täna öösel sain päris hästi magada ja tunnen nüüd palju paremini ennast. kuigi noh, magada tahaks veeeeel paljupalju. nüüd 2 päeva tulevad eriti lebod, sest trenni pole. homme jääb 2 tundi ka veel lõpust ära, jubeemõns. siis Jete ja Sofiga pildistama arvatavasti kuskile ja õhtul saan üle pika aja kiizuga ka kokku. teisipäeval 7 tundi vist ja õhtul kosmeetiku juurde, lasen augustada natuke ennast ja muud värki.
ohjah igatahes suvi pole kaugel. eksam ka mitte.. ma nii räigelt pabistan selle pärast, ma ei tea.
VANAISA 60! PALJUPALJUPALJUPALJU ÕNNEEE :)
21.05.11
kevadkontsert läks superhästiiii. väljaarvatud pallikava. täna hommikul proovis läks nii halvasti see ja siis ma nii kartsin seda enne esimenist, see oli esimene kava ka veel. phm nutsin seal lava taga, nii jube oli. siis tegime seda kava, pallid kukkusid koguaeg ja lisannal lendas üldse pall rahva sekka hahahah. siis pärast pingelangus oli nii suur et ma hakkasin uuesti nutma. ohjaah. teised kavad läksid superhästi. pärast tegime grupikalli ja siis lõpuks see kõik oli nii ilus, et mul tuli pisar silma haha. päris mitmel veel. ja Grete tegi rulli ära juhhuuuuu. ja tõste tuli välja ja super oli kõik!
paar videot ka siis. TULI ÖÖS ja TÄHELEND. Kõige viimast ja kõige uuemat kava tahaksin ka näidata teile, see kus Iiryse tõste ka sees, aga selle videot pole hetkel veel. :)
MISS U
paar videot ka siis. TULI ÖÖS ja TÄHELEND. Kõige viimast ja kõige uuemat kava tahaksin ka näidata teile, see kus Iiryse tõste ka sees, aga selle videot pole hetkel veel. :)
MISS U
täna kevadkontsert ja ma täiega kardaaaan, sest peaproovis läks nii metsa kõik... eriti pallikava, sest lihtsalt pall ei püsi käes, ma ei saa aru. jubejubejube tuleb täna. 5 kava vaja ära teha ja koguaeg vaja soenguid muuta ja riideid vahetada ja ma ei kujuta ettegi kuidas ma jõuan. läheb hästi, i hope
19.05.11

käisime Kirkega tlnas täna. Kalevi 110 juubelikontserdile kutsuti esinema meid Nokiasse. Alguses ei viitsinud üldse minna, aga tegelikult oli täääääiega lahe ja see päev sai nii kiiresti läbi kuidagi. tegelikult juhtus päris haigeid asju seal. vaba aeg oli meil, siis käisime Jetega ringi igalpool. Käisime virus, siis nägime superstaare ja kuulasime kuidas nad laulavad, kontsert oli seal. Marilyn Jurmanit ja Jaanus Saagot nägime ka, haha. siis üks kutt vaatas meid täiega imelikult ja me saime räigelt naerda. auto alla oleksime ka jäänud. ja siis ma naersin ühe mehe üle, ta kuulis, ja siis mingi naeratas täiega ja näitas näpuga meie poole ja passis hull pervo, panime jooksu täiega. siis ma ostsin ülinummid kõrvarõngad endale. Nokias oli meil ülichill riietusruum ja siis telekas oli ka seal, sai vaadata lives mis laval toimub, üliräige. passisime täiesti pimedas seal, tegime kino endale. ja seda pean ka mainima, et täna oli esimene esinemine mu elus, kus ma üldse ei kartnud, supeeeerrr. ja kõige lahedam tänase päeva juures oli see, et meil on kirkes nii räige seltskond ikka, paremat seltskonda pole olemas! tervitan Marleeni ja Jetet. :) pilte saab kunagi hiljem. ja kui internetti mingid videod ilmuvad siis panen siia ka neid.
homme kooli kell 9, Veiko paneb meid mingit tööd tegema ja siis kunagi saame ära. Homme peaproov ja laupäeval kevadkotsert. veelkord, tulge kõik kultuurimajja kell 17:00 Kirke kevadkontserdile laupäeval!!!!!!!
no ja lõpetuseks kirkekad: She's got her lipstick on here I come da da dum
She's got her lipstick on hit and run then I'm gone
Check my collar, collar, hey, hey, hey
Check my collar, collar, hey, hey, hey
Ooooh oooooh
17.05.11
16.05.11
Tellimine:
Postitused (Atom)













