World is ours
31.03.12
tsiteerin teile liisu: 'ma ei tea mis te teete, aga me Kristiniga lähme homme poolalasti linna.'
igatahes on homme 1.aprill ja ma niiiii räigelt tahaks kellelegi midagi haiget välja mõelda. venda hakkan küll terve päev kiusama.. mwahahaa
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar