31.03.12

tsiteerin teile liisu: 'ma ei tea mis te teete, aga me Kristiniga lähme homme poolalasti linna.'
igatahes on homme 1.aprill ja ma niiiii räigelt tahaks kellelegi midagi haiget välja mõelda. venda hakkan küll terve päev kiusama.. mwahahaa

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar