paar pilti Jete laupäevasest sünnast.
pühapäeval käisime Jetega jälle metsas pildistamas, kuna puud olid nii ilusad. metsas tegime tantsu kõva muusika saatel ja eksisime ära hahah.
ja paar pilti veel. ma ei tea, kas ma olen need siia lisanud juba või mitte. vist olen, aga noh, topelt ei kärise. :)
niii, mis siis veel rääkida. polegi vist erilist miskit. täna oli üliraske päev. 7 tundi koolis ja siis pidime passima poolteist tundi, et füüsika KTd minna tegema, täitsa lõpp. lõpuks mul oli sellest füüsika tuupimisest kopp nii ees ja ma olin niiii väsinud. õnneks tegin KT hästi ja olen rahul vägaaaaa.
järgmine teisipäev on võrguvõistlused. täna leppisime oma võistkonnaga tüdrukutega kokku enda moto vm, mida punkti saades karjume hahaa. palju nalja sai sellega ja järgmine esmaspäev peab harjutama veel. muidu täna olid mu servid päris okei juba. no ütleme nii, et kui ma hästi servin, siis see on ikka nii hästi et lõpuks meie punkt. agaaa kui mu käsi vääratab siis on kindel pauk, et läheb võrku haha. ja siis ma karjun paha sõna ja siis on paha lugu :D:D::DD loodan, et võistlustel suudan kokku võtta ennast ja ei karju nii palju JA SERVIN ÜLE KA..
homme on trennnnnnnnnnnnnnnn. ma väga loodan, et me tüdrukutega, kes neljapäeval puudusime, jõuame järgi. muidu on päris paha lugu. ja loodetavasti tuleb homme Kaupo ka trenni, mis on lihtsalt vägavägaväga vinge :) kõik poisid, võtke eeskuju! niii vinge on, kui poisid oskavad hästi tantsida.
mu kulmu armi all on siiamaani mingi imelik muna. hmmm väga weird.
tegelikult peaks nüüd ruttu isale pinda käima, et ta lumelaua hooldusesse viiks, et see ikka sõiduks täiesti valmis oleks- ääred teritatud ja ilusti määritud, et ikka libiseks. megamega ootan juba Soome minekut.:) ja ma vist olen seda siin juba umbes 1000 korda maininud, aga ma lihtsalt ei suuda enam.
ja mul on nii kuradi suur vajadus Jete sünnipäeva järgi, et ma ei suuda ka enam haha. nii palju asju vaja korda saata seal. maruvinge
aga ükspäev postitan jälle miskit. hetkel, kooli ajal, ei toimu väga midagi huvitavat. suvel hakkab kindlasti vägapalju postitusi tulema! aga jaa, suvi on kaugel.. loodan, et mu blogi lugejad selle ajaga ära ei tüdine mu blogist :(
ma ei tea, kui kellelgi viitsimist on, siis võib mulle kuskil kas fb, vyou või msni kaudu teada anda, millest ma oma blogis kirjutada võiks või mis pilte lisada või üldse milliseid postitusi teha. väga tänulik oleksin :)