31.01.12

tänased võrkpallivõistlused läksid ülihästi. arvasin, et servid lähevad pekki ja saame pähe kõik, aga ei läinudki nii. servid olid mul parimad mis oma elu jooksul siiani teinud olen ja mängud läksid väga hästi. 1 kaotasime, 3 võitsime. kokkuvõttes sai meie klassi põhikooli arvestuses teise koha, oleme tublid jaaa. a kringlit saime ka! pärast olime veel Jetega kohtunikud ja nalja sai päris kõvasti :) 
täna pidin trenni ka andma. tähendab, andsingi, aga lõpetasin trenni varem ära, kuna muusikaga oli väga jamasti(plaat ei läinud tööle ja pidime telefonist panema) ja see rikkus mul tuju nii ära, et saatsin tibukesed koju hoopis peale lockingu õppimist ja füüsilise tegemist.  ei tahtnud piinata meid. mina, Jete, Jete ja Liis jäime veel natukeseks sinna ja tegime igast haigeid videosid seal. me ikka nii haiged täitsa lõpp.. igatahes see tõmblemine väsitas täiega ära ja praeguseks olen megaläbi.
eile oli megailus päikeseloojang. muidu oli punasem
ema-isa käisid poes :D:D:D:
üks tantsuvideo ka siia lõppu :) natuke pange läks seal kõik aga nuh, midagi ikka.
9ndal veebruaril kõik HWG Next Top Modelit vaatama kell seitse hwg aulasse! :):):):) tuleb vägev show, niiet olge kohal!

30.01.12

 kuna olen täna nii luuleline ja romantiline/vallatu(nagu liis mainis), siis panen ka siia paar enda meistriteost kõigile lugeda, mis täna auväärt Jete Luigele esitasin.

ükspäev
kui on pime
ja vaatad kaugusesse sa
siis näed
seal kaugel keegi on
üksik nii üksik
kapuuts peas
kõnnib pea maas
norgus
käed taskus
plätud jalas
siis tead
see on Teesalu Kristin.
--------------------------------------

külmal talveõhtul
kui istume siin
üks ühel pool
teine teisel pool
kuid samas ka vastakuti
siis ütled sa
'kas see oled sina'
ja sheerid mulle mingit kama
mis on totaalne jama
ja see on lausa kohutav
et pisarake voolab mu palgel
ja näed
tuleb ka teinegi
ma ei suuda hetkel uskuda
et tegid mulle nii
kuid usu
ükskord
ma andestan sul
sest siiski
siiski siiski
oled pai

------------------------------------
tardusin hetkeks
kui nägin
olid öelnud sa mul
et olen hull
kuid jah
võibolla tõesti
on see nii
olen hull sinu järgi
ei millegi muu
ei miskit muud saa see olla 
nüüd olen selgusele jõudnud
olen hull
täiesti hull
sinu järgi



29.01.12

 vanaema ostis meganummi neoonroosa mütsi mulle :)
 siis kui mu 'pisike' koer mulle sülle ronib.
 Sofi mänguhoos haha
paar pilti mu armsatest varvastest ka.
 praeguseks nad on siis sellised. VÄGA valusad ja veritsevad. ma ei tea, miks ma välguga ei teinud, oleks rohkem näha olnud naha ja küünepiiri. aga igatahes jep, mul on kopp ees sellest jamast ja ma ei saa aru, minuga on ikka sünnist saati kuni siiamaani selle 15 aasta jooksul nii palju juhtunud et mul hakkab hirm tekkima vaikselt edaspidise ees. + ma kardan nii meeletult valu, et see on ebareaalne. lapsepõlvetrauma i guess, väiksena sai päris palju traumapunktides ja haiglates käidud.. not cool
mul oli hip hopi jaoks laia pluusi vaja ja emps ostis kaltsukast mingitele XXXXXXL suurustes inimestele mõeldud põlvedeni pikkade varrukatega pluusi ja tegi selle ringi. räigelt armas temast. tahtsin sinna riidemarkeriga peale joonistada/kirjutada, aga see ei jäänud riide peale. päris haige ikka, vii või poodi tagasi. maksis ka mingi miljon. igatahes lähen otsin kuskilt spreivärve hoopis :)
igatahes, nelja päeva pärast Sooooooooooome. seal teeme õhtuti(3 õhtut) arvatavasti videoblogi hoopis, kuna ma ei jaksa küll igapäev hakata räme pikka teksti kirjutama ja kõiki seiklusi kirja panema. votniiii. rohkem vist hetkel polegi miskit. aaa, homme plätudega kooli, nice! ::D:D:D:D:D

27.01.12








 niisiis, alustasin sõrmuste tegemisega ning olen neid päris mitu juba teinud. mõtlesin siis, et hakkaks neid ka müümiseks tegema. kui kellegil on sarnaste sõrmuste soovi, siis andke kindlasti teada mulle. esimesel kolmel pildil olevat sõrmust saab kohe osta(see on mul praegu olemas). sõrmuse hinnaks oleks 5eurot. kui ostad materjali(pärlid,kivikesed,rõngad,toorikud jne) ise, siis on sõrmuse tegemise hinnaks 3eurot. kellel soovi, küsige julgelt! sõrmuseid on võimalik teha igasugust värvi ja igasuguste pärlite/kivikestega. :)
muud juttu ka. käisin siis täna oma varvastega arsti juures jälle kell 10. pidin ainult näitama minema, aga tehti jälle lõikus ära ja mõtlesin, et kohe kindlast ei lähe oma meeletute valudega kooli tagasi. tulin siis koju, võtsin valuvaigistid sisse ja viskasin teleka ette pikali. nüüdseks on valuvaigistid juba mõjuma hakanud ja päris normaalne on olla. homme tuleb veel korraks kiirabisse minna sidemeid vahetama. see on ka alati megavalus, niiet absoluutselt ei oota seda :S:S see tänane lõikamine oli sellepärast nõme, et mu ema veel ütles ka, et mul tulevad võrguvõistlused ja Soome lauatama minek, aga arst arvas, et teeme ära ikkagi. võrguvõistlustele ta ei soovita mul minna, aga ma ei kavatsegi tüdrukuid alt vedada ja lähen annan arvatavasti oma panuse siiski. mingid mõttetud varbad minu elu segama ei hakka. ja nagu arst väitis, siis pidid mu varbad reedeks juba lauatamiskõlblikud olema. see on muidugi väga vale jutt, sest minul on 4x sama probleem olnud, mitte temal ja uskuge mind, ma tean. varvaste paranemine võtab 2 kuud aega ning valulikud ja hellad on nad üle kahe nädala. siiski, üritan hakkama saada ja täiega nautida Soomet.
 latte macchiato :)
ning paar pilti, kui ma oma taunide varvastega kodus olen ja igav hakkab.






tuleb vist kodune nädalavahetus. oleks tahtnud paliverre lauda proovima minna, aga no nende varvastega ei saa ma isegi saapaid jalga panna, rääimata siis lumelauasaabastest ja kukkumistest jne jne. see tähendab, et esmaspäeval on vist jälle see päev, kus ma plätudega lumega pean kooli minema. :D:D:D väga normaalne tõesti, jep.
aga ma igatsen Silverit :(
jesssss arstil käidud ja järjekordne lõikus tehtud. i really hate my life at the moment ::S::S::SS wanna die.

26.01.12

ma ei tea, ma ei oska väga midagi kirjutada aga lisan paar pilti siia.
suvel tantsupeo ajal tehtud pilt, kui ma niiiväga seda seelikut tahtsin. kahjuks pole seda ikka veel mu riidekapis :(
koolis on vägev pilte teha.
mõnuz lõunasöök

veel paar pilti koolist. vene keele tunnid on vinged :D


ning paar pilti Haapsalu imelisest talvest.
seda kirjutaks ainult, et pidin täna ise trenni andma, aga siiski Roger tuli ka. megavinge trenn oli täna ja nalja sai meeletult. teisipäeval pean kindlasti trenni andma ja loodan, et olen oma varvastega siiski võimeline tegema seda.ja ootan trenni kõiki ässasid! agaaa teisipäev peaks tegelikult ülivinge päev tulema :)

Soome soooomeeee täpselt nädala aja pärast. can't wait

25.01.12

 kiharad
ja mingi lambine.

nii. igatahes otsustasin siis täna siiski kribada miskit kiiret siia.
mu isa viis lõpuks mu lumelaua hooldusesse, täiega vingeee. loodan, et määrivad ikka korralikult ära selle siis, siis on vineeee. siiiski järgmine nv juba mineeeek jejejje.
homme pean siis arvatavasti ise trenni andma + järgmine teisip ka, kuna roxpax ei saa tulla. ma loodan, et ma saan hakkama ikka ja sujub kõik. igatahes ootan homset juba ja teisipäeva veel rohkem, kuna siis on 31.jaanuar, mu MUSIKESE SÜNNIPÄEEEEV, võrguvõistlused ehk põhimõtteliselt kool njetu ja veeel vinges ruumis vingete inimetega vinge trenn. ei suuda ära oodata. aga muidu veel, kes veel tahaks hip hopi tulla, siis võtke minuga ühendust mingitmoodi! :)
2 SUPERLAULU ka siia :) 

23.01.12

paar pilti Jete laupäevasest sünnast.





pühapäeval käisime Jetega jälle metsas pildistamas, kuna puud olid nii ilusad. metsas tegime tantsu kõva muusika saatel ja eksisime ära hahah.











ja paar pilti veel. ma ei tea, kas ma olen need siia lisanud juba või mitte. vist olen, aga noh, topelt ei kärise. :)

niii, mis siis veel rääkida. polegi vist erilist miskit. täna oli üliraske päev. 7 tundi koolis ja siis pidime passima poolteist tundi, et füüsika KTd minna tegema, täitsa lõpp. lõpuks mul oli sellest füüsika tuupimisest kopp nii ees ja ma olin niiii väsinud. õnneks tegin KT hästi ja olen rahul vägaaaaa.
järgmine teisipäev on võrguvõistlused. täna leppisime oma võistkonnaga tüdrukutega kokku enda moto vm, mida punkti saades karjume hahaa. palju nalja sai sellega ja järgmine esmaspäev peab harjutama veel. muidu täna olid mu servid päris okei juba. no ütleme nii, et kui ma hästi servin, siis see on ikka nii hästi et lõpuks meie punkt. agaaa kui mu käsi vääratab siis on kindel pauk, et läheb võrku haha. ja siis ma karjun paha sõna ja siis on paha lugu :D:D::DD loodan, et võistlustel suudan kokku võtta ennast ja ei karju nii palju JA SERVIN ÜLE KA..
homme on trennnnnnnnnnnnnnnn. ma väga loodan, et me tüdrukutega, kes neljapäeval puudusime, jõuame järgi. muidu on päris paha lugu. ja loodetavasti tuleb homme Kaupo ka trenni, mis on lihtsalt vägavägaväga vinge :) kõik poisid, võtke eeskuju! niii vinge on, kui poisid oskavad hästi tantsida.
mu kulmu armi all on siiamaani mingi imelik muna. hmmm väga weird.
tegelikult peaks nüüd ruttu isale pinda käima, et ta lumelaua hooldusesse viiks, et see ikka sõiduks täiesti valmis oleks- ääred teritatud ja ilusti määritud, et ikka libiseks. megamega ootan juba Soome minekut.:) ja ma vist olen seda siin juba umbes 1000 korda maininud, aga ma lihtsalt ei suuda enam.
ja mul on nii kuradi suur vajadus Jete sünnipäeva järgi, et ma ei suuda ka enam haha. nii palju asju vaja korda saata seal. maruvinge 
aga ükspäev postitan jälle miskit. hetkel, kooli ajal, ei toimu väga midagi huvitavat. suvel hakkab kindlasti vägapalju postitusi tulema! aga jaa, suvi on kaugel.. loodan, et mu blogi lugejad selle ajaga ära ei tüdine mu blogist :(
ma ei tea, kui kellelgi viitsimist on, siis võib mulle kuskil kas fb, vyou või msni kaudu teada anda, millest ma oma blogis kirjutada võiks või mis pilte lisada või üldse milliseid postitusi teha. väga tänulik oleksin :)