31.01.11

unemati






jesss mul pole kindaid enam. üks väike must koer tõmbas need mul lõhki. Sirli ühe kinda viis ka ära kuskile, niiet Sirli on ühe kindaga nüüd. tegelikult ta tuli kaupsi eest kaasa meiega, kui me Jete juurde läksime korraks. ja siis hakkas seal maja ees mu jalga kargama. ja koguaeg kargas ja me üritasime ära joosta ta eest ja värki aga ega ta loll ei ole ju. siis lõpuks kunagi Miki ajas ära ta. koer võttis mu kindad ka endaga kaasa, aga noh, mis mul ikka teha nendega, kui need täiesti lõhki hahahaah. ei jah nalja sai. väike kiimas koer oli. õhtul avastasin, et mul jalad küünejälgi ja verevalumeid täis hahaha jube pull ikka. :D

ohjahh tegelikult sa oled musiiiiiiiii : )

30.01.11

SUPEEEEEEEEEEEERILUSAAAAAT SÜNNIPÄEVA SULLE, KALLLIIIIIIIIIIIS JETEEEEEEEEEE! : )



If you really want more, scream it out louder,
if you on the floor, bring out the fire,
And light it up, take it up higher,
Gonna push it to the limit, give it more

kaupsi turva on mu parim sõberrrrrr. : )

I'm so fucking happy.

28.01.11

invincible

oeeh, käisin eile Rogeriga HG playbackil ja ma ei tea, ei pakkunud pinget eriti. hwg üritused on ikka kordades paremad. aaga nooh see on mu arvamus ainult. jääme aastahitti ootama :)
pidin tegelikult täna õhtul bändtubele minema, aga ei viitsinud. ja hästi tegin. ükskõik, kui hea see oli või ei olnud, mul oli supeeeeer õhtu. istusin kodus ja mõtlesin. küsisin Gretelt, kas ta õue viitsib ja viitsis jeeee. passisime kõigepealt kaupsis korraks, siis jalutasime ringi lihtsalt ja siis läksime uuesti kaupsi. istusime seal ja turva ajas mu klassivendi taga. korraldasid seal midagi jälle. siis turva rääkis juttu meiega, küsis igast asju ja rääkis mis ta iga õhtu teeb siin ja ohjumal. suht huvitas meid jaaaah. siis käisime africas söömas ka korraks. Grete feilis mwhahah. siis tuli üks hea mõte. läksime miki ukse taha siis. chillisime seal ja naersime ja rääkisime juttu ja lõbus värk. igatahes, pärast kui ära hakkasime tulema, siis kõigepealt komistasin lihtsalt ja siis hakkasin edasi kõndima ja jube libe oli, kukkusin puusa peale. nüüd ei ole üldse valus, mkmmmm. käia on ka valuuuus. igatahes mahe õhtu. nüüd istun vennaga ja mängin kaarte. tegelikult peaks magama minema, sest homme kell 9 äratus jee. kell 10 hakkame tlnasse sõitma. ma ei suuuuda ära oodata, millal ma saan laua alla panna juba(loe: all).

ma tulin niiiiii ammu õuest ja mul on ikka veel külm..

27.01.11

ma nägin täna Trediiiiiiiiiiiiiiiiit :)

see on jubee, mida te seal koolis korraldate. ma ei suuda uskuda, et te võite teha üksteisele nii. on vaja seda jama siis? te teete asja ainult hullemaks ju. muidugi, see on teie enda otsustada mida te teete aga ma soovitan tõesti, saage üle sellest ja õppige normaalsed olema. tõsiselt, te olete suured inimesed juba ju, käituge ka vastavalt. tõmmake mõlemad tagasi ja rahunege maha, mõelge järgi ja laske minna sellel lihtsalt. ma usun, et ma suudaks ise ka maha rahustada teid. laske mul seda teha ainult, palun.

26.01.11

jou, i'm a ninja





ja kaupsi turva on ikka supeeeeeeeerrrrr :)

25.01.11

SOFI 9 KUUD

pisikeeeee miks sa nii kiiresti kasvad? :) ma ju nii hästi mäletan seda, kui sa väike olid. aga minu jaoks jääd sa alati pisikeseks mõmmibeebiks. love u babe.































































ma vajan praegu räiget adrenaliinilaksu. teeme palun midagi eriti ekstreemset.. benjihüpet näiteks!

22.01.11

I'm something what you need

pole ammu nii palju nalja saanud nagu täna väljas. saime musuga mingi enne 9t kokku. võtsin koera ka, tahtis tulla. niisiis saime kokku ja jalutasime lossika poole. tahtsime mingist kohast üles minna ja lasime Sofil üles tõmmata ennast. vaene kutsu. aga ma libisesin ja kukkusin ja siis kukkus Jete ka, sest ta oli mu taga ja siis võttis Sofi Jete mütsi ja pani jooksu sellega ja nalja kui palju. siis läksime mingi künka otsa 3kesi. Jete jooksis alla sealt ja Sofi hakkas järgi jooksma talle ja ma lohisesin Sofil järgi. jooksin täiega ja siis kukkusin kõhuli lumme. jälle oli naljakas. läksime kaupsi eest läbi siis ja nägime hullu Annet ka. karjus mu peale, et ma koeraga ära kaoks sealt. mölisesime temaga veits ja panime jooksu. seisime hawaii juures mingi pool tundi. vahepeal läksid 2 väikest poissi mööda. nad olid mingi 11aastased ma usun. küsisin et kas nad käima ei taha hakata. tahtsid. küsisin nr ka ja värki, jäid uskuma kõike. väiksed lollid poisid. saime naerda nende üle pärast. mingiaeg tuli mingi purjus mutt koos veel ühe purjus muti ja purjus vanamehega. mutt tuli mu koera juurde ja ütles 'tsau kallis tsau kallis'. naersime Jetega räigelt, siis ta ütles meile, et sai uue mehe endale ja et mu koera nimi Robi. tra mis sul viga on, mu koer ei ole isane üldse, tropp. ja siis rääkisime Kemoga ka juttu vahepeal. mul pidi lahe koer olema ja tahtis viinerit ka anda talle hahahahah. naersime. ja peale selle ma naersin Jete üle ka koguaeg, sest tal oli väga ajuvaba naer täna. üldse oli koguaeg kuidagi pilves olekus, mida sa tarbisid? igatahes, lõpplaheeeeeeeeeeeeeeeee. ootan oma musi nüüd aga ta ei tulegi vist.. : (


siis kui ma mikiii sõnumit ootasin ja õppida ei viitsinud. näe vaadake jänku ka seal taga. : )
Ma ütlen sulle ei
kuigi tahaksin nii tunda su käsi.
Ütlen sulle ei,
ja tuhaks põlen sees.
Ma ütlen sulle ei,
kuigi vajan üle kõige su huuli.

ohjumal, ma sain eile õhtul midagi sellist teada, mille peale ma kunagi tulnud ei oleks. ma sain väikse šoki, kuid samas ma kujutan ette, kui super tunne see võib olla. oeh : ) congratz, Roland!


TULEB KEEGI MINUGA VÕI EI?