nädal aega on küll juba möödas, aga mõtlesin, et peaks ikka selle postitusega hakkama saama, sest midagi nii vinget ja elamusterohket pole ammu olnud.
saime siis jõuludeks Kertuga endale Robbie Williamsi kontserdipiletid ja mõtlesime kohe, et ohhhhh megatuuuuus, 8 kuud aega a nii rämedalt tahaks juba minna ja kõiki Olly ja Robbie laule kaasa laulda. 8 kuud läks ebareaalselt ruttu ja järgmine hetk seisimegi juba lauluväljaku väravate taga ja ootasime, et need avatakse. rahvast oli väravate taga juba suhteliselt palju ja olime täiesti kindlad, et fännialasse me ei mahu. saime siis väravatest läbi, jalutasime lava poole ja ma ei mäletagi miks, aga olles fänniala väravatest kuskil 20m kaugusel, hakkasime järsku tormijooksu tegema ja saime mingi ime läbi fännialasse. ise olime üliõnnelikud ja ei suutnud uskuda seda, sest algne plaan oli ikka mitu tundi varem väravate taha passima minna, et fännikasse saada aga läksime 15min varem ja saime, täiesti ebareaalne. üliexcited olime lihtsalt. saime käepaelad ja siis jalutasime niisama lauluväljakul ringi, sest kontserdini olid mõned tunnid aega. istusime murul, sõime jäätist, Kertu õppis ühe Olly laulu sõnu ja olime niisama mõnusad. mingi 45min enne, kui Hirmo lavale pidi tulema, läksime fännialasse tagasi. seal oli ebareaalne rahvas lihtsalt ja tükk aega otsisime kohta, kus olla. seisime alguses täiesti taga aga siis mõtlesime, et mis kuradi pärast me siin fännialas üldse oleme, kui me ette ei trügi niiet hakkasime istuvate inimeste vahelt ettepoole seiklema. päris mitmele astusin sõrmede peale ja kotiga panin vastu pead kellelegi aga no kurat, sa tuled kontserdile istuma ve, oma probleem :D:D::D:D: saime kuskil 10m kaugusele lavast ja nägime ülihästi kõike. mingiaeg hakkasid inimesed vaikselt püsti tõusma ja ruumi tuli natuke rohkem juurde. Hirmokas tuli lavale, siis tõmbas kergelt rahva käima juba aga mitte eriti, muusika oleks võinud valjemini ka mängida. ma usun, et inimesed, kes kaugemal mäe peal istusid, ei kuulnudki DJ'd. head laulud tulid vähemalt ja osa rahvast juba laulis kaasa ka mõnusalt ja tantsis. juba siis tekkis selline mõnus tunne, aga see ei olnud midagi võrreldes sellega, kui Olly lavale tuli. rahvas hullus, kõik röökisid. Olly oli niiiii armas ja kõik see, kuidas ta koguaeg nägusid tegi kui laulis ja igasuguseid tantsuliigutusi tegi, nii vinge! absoluutselt kõiki laule üürgasime kaasa ja rahvas oli nii sillas Ollyst. kui lõpuks viimase lauluna heart skips a beat tuli, siis refrääni ajal kõik rahvas lihtsalt hüppas koos ja see oli nii lahe. megakurb oli, kui Olly lavalt ära läks agaaa poole tunni pärast pidi Robbie peale tulema, niiet kõik olid megaexcited seal. selg ja jalad valutasid juba siis ebareaalselt sellest rämmamisest ja seismisest, aga meid eriti ei huvitanud.

need megatuusad taustalauljad
sest megailus oli!

kui lõpuks RW bändiliikmed lavale hakkasid tulema, läks rahvas täiesti hulluks lihtsalt, kõik karjusid ja kiljusid ja röökisid ja vehkisid oma lippudega ja plaksutasid. bändiliikmed olid juba mõni aeg laval olnud, siis kõik mõtlesid, et noh kuhu Robbie siis jääb ja järsku hakkasid kõik rämedalt lõugama. ma ei saanud midagi aru, Robbiet kuskil näha ka ei olnud ja siis lõpuks Kertu näitas mulle, et ta on seal üleval üldse :D:DD:D:D passisin nii õnnes. Robbie laskus alla sealt ülevalt, tagant punast tossu tulemas ja esimene laul oli kohe Let me entertain you, rahvas röökis kaasa ja kõik oli megaparim. ma ei suutnud uskuda, et Robbie tõesti minust 10m kaugusel on ja et terve see 70 000 inimest kaasa lõugab ja just MINA seal 3000 fänni seas olin, ulme. absoluutselt kõiki laule laulsime kaasa jälle. niiiiiiii parim oli ja tuhat emotsiooni käis minust läbi vist. päris päris mitu korda vaatasin taevasse lihtsalt laulmise ajal ja mõtlesin, et midakuradit kas ma tõesti olen siin või? kontsert hakkas juba peaaegu lõppema ja Robbie ja kõik bändiliikmed läksid lavalt ära. ma sain suht šoki, et misasja, 3 parimat laulu on ju tulemata veel. ja siis kui lõpuks bändiliikmed tagasi tulid ja Robbie enda hiiglasliku pea sees istudes lavale liikus ja Feel'i esimesed akordid kõlasid, siis ma läksin lihtsalt hulluks. Põhimõtteliselt kohe hakkasin nutma ja lõpetasin, kui viimane laul ehk Angels läbi oli :D Feel'i järel tuli kohe She's the one ja siis lõpuks Angels. ebareaalne, kuidas rahvas kõigi kolme laulu ajal lihtsalt kaasa laulis ja nuttis, ebareaalsed emotsiooonid noh, täiesti võimatu on siin kirjeldada midagi sellist.
siiis, kui Robbie tuli!!!!!!!!!!!
(ütlen kohe ära, et need 2 videot on selle poolest ülikõvad, et siin on kuulda ka, kuidas rahvas lihtsalt koguaeg kaasa laulab. fbs liikvel olnud Angels'i ja Feel'i liblikkaameraga filmitud live-videol ei olnud rahvast peaaegu üldse kuulda, niiet hea, et ma filmisin! helikvaliteet on telefonil muidugi nii nagu ta on, aga anname andeks, mõte loeb ju!)
imeline Feel
ja veel imelisem Angels, mille ajal ma meeletult nutta lahistasin :D kurb, et mu telo mälumaht Angels'i lõpus täis sai, sest peale laulu hakkas Robbie ilma muusikata veelkord Angels'it laulma, terve lauluväljak laulis kaasa ja tuledemeri mäel oli lihtsalt võimas. lõpuks oli Robbie täiesti sõnatu ja lahkus, rahvas laulis aga laulu lõpuni ja siis röökis ja rämmas veel mingi kerge 10min, keegi ei tahtnud ära minna :(
peale kontserti olid selg ja jalad lihtsalt niiiiiiivalusad, aga see kõik oli seda väärt ja see piletihind ei olnud midagi selle kõrval, mis ebareaalse elamuse sealt sai. ma olen lihtsalt niiiii rahul ja see oli kindlasti kõige parem kontsert, kus ma oma lühikese elu jooksul siiani käinud olen ja midagi sellist on päris raske ületada, niiet ehk jääbki mu elu parimaks kontserdiks. kõik, kes ei käinud, jäite millestki imelisest ja erakordsest ilma! Robbie on lihtsalt kunn, midagi öelda ei ole.. meeletu!