29.08.13

sada asja vahepeal toimunud jälle, agaa ega kõike ei mäleta ka.
sai Viljandis ka käidud vahepeal ja tähistatud vanavanaema ja vanavanaisa sünnipäeva sugulastega. uskumatu, et mamma oleks see aasta 85 saanud ja vanavanaisa 95.. ja uskumatu, kui kiiresti aeg lendab, juba 1,5 aastat.. kurb ja raske 
igatahes käisime surnuaias ja grillisime mõnusalt ja olime niisama lahedad :)
tropakaga

Kiiiiisuuuu

a miks mitte teha Pärnus kaubamajaka wcs üks kiire peeglipilt
käisime RW kontserdil Kertuga, jäi eelmisse postitusse panemata kogemata
mupsik
tibu ootasin :)

küüünised
käisime neiudega hakos mõnnamas :)


valgel daamil olid päevad ja käisime empsi, vanaema ja kutsaga laadal jalutamas
ja nautisime dietrich'is kooki-kohvi
mu pisike Rosella oli ka viljandist valge daami ajal siin ja tibud tutvusid :)

pai väsis ära ju


teisipäeval tegime klassiga Karli juures kerge suvelõpuistumise ka. ma vägaväga looooodaaaan, et me teeme veel vana klassiga pidu, sest ma juba kujutan ette, kui rämedalt ma kõiki neid totusid igatsema hakkan. ülimõnusad 10 aastat koos veedetud, õõõõ miks ei võiks 12nda lõpuni kõik koos olla :( ainult 3 inimest, kellega 1st klassist 12nda lõpuni välja lähen, kurb. igatahes Karli juures oli vinge! peo lõpus lasime veel Liisu, Anita, Simo, Enari ja Ukuga rämedat hardstyle reivi seal. Sander vaatas kõrvalt ja arvas, et me oleme ebanormaalsed :D:D:D aga sellepärast ma meie klassi nii palju armastangi, et kõik nii ebanormaalsed on, musipaid


poiskad
MINU PIIA!
MINU LIIS!
MINU ANITA!
niiiii palju pilte oleks tegelt veel, mida Karli juures käigust lisada tahaks, aga keelatud asjad on kõikidel piltidel, igaks juhuks ei pane hehe
paar suvalist

ooooooojeeee käisime täna neiudega koolis õpikutel järgi. kõik klassid ja wcd käisime ka läbi ja pean tunnistama, et kool on väga ilusmõnus, toolid klassides on mugavad, wcd lõhnavad(veel) ja kõik on hea. huvitav saab olema
pärast läksime emaisavennaga tallinnasse, nii mõnigi hilp sai soetatud endale, megarahul olen.

see jakk, millesse ma täiega in love olen nüüd, tahaks juba sügist :(
aga muud midagi, ma olen tohutult õnnelik neiu praegu ja kõik on lihtsalt super!

26.08.13

nädal aega on küll juba möödas, aga mõtlesin, et peaks ikka selle postitusega hakkama saama, sest midagi nii vinget ja elamusterohket pole ammu olnud.
saime siis jõuludeks Kertuga endale Robbie Williamsi kontserdipiletid ja mõtlesime kohe, et ohhhhh megatuuuuus, 8 kuud aega a nii rämedalt tahaks juba minna ja kõiki Olly ja Robbie laule kaasa laulda. 8 kuud läks ebareaalselt ruttu ja järgmine hetk seisimegi juba lauluväljaku väravate taga ja ootasime, et need avatakse. rahvast oli väravate taga juba suhteliselt palju ja olime täiesti kindlad, et fännialasse me ei mahu. saime siis väravatest läbi, jalutasime lava poole ja ma ei mäletagi miks, aga olles fänniala väravatest kuskil 20m kaugusel, hakkasime järsku tormijooksu tegema ja saime mingi ime läbi fännialasse. ise olime üliõnnelikud ja ei suutnud uskuda seda, sest algne plaan oli ikka mitu tundi varem väravate taha passima minna, et fännikasse saada aga läksime 15min varem ja saime, täiesti ebareaalne. üliexcited olime lihtsalt. saime käepaelad ja siis jalutasime niisama lauluväljakul ringi, sest kontserdini olid mõned tunnid aega. istusime murul, sõime jäätist, Kertu õppis ühe Olly laulu sõnu ja olime niisama mõnusad. mingi 45min enne, kui Hirmo lavale pidi tulema, läksime fännialasse tagasi. seal oli ebareaalne rahvas lihtsalt ja tükk aega otsisime kohta, kus olla. seisime alguses täiesti taga aga siis mõtlesime, et mis kuradi pärast me siin fännialas üldse oleme, kui me ette ei trügi niiet hakkasime istuvate inimeste vahelt ettepoole seiklema. päris mitmele astusin sõrmede peale ja kotiga panin vastu pead kellelegi aga no kurat, sa tuled kontserdile istuma ve, oma probleem :D:D::D:D: saime kuskil 10m kaugusele lavast ja nägime ülihästi kõike. mingiaeg hakkasid inimesed vaikselt püsti tõusma ja ruumi tuli natuke rohkem juurde. Hirmokas tuli lavale, siis tõmbas kergelt rahva käima juba aga mitte eriti, muusika oleks võinud valjemini ka mängida. ma usun, et inimesed, kes kaugemal mäe peal istusid, ei kuulnudki DJ'd. head laulud tulid vähemalt ja osa rahvast juba laulis kaasa ka mõnusalt ja tantsis. juba siis tekkis selline mõnus tunne, aga see ei olnud midagi võrreldes sellega, kui Olly lavale tuli. rahvas hullus, kõik röökisid. Olly oli niiiii armas ja kõik see, kuidas ta koguaeg nägusid tegi kui laulis ja igasuguseid tantsuliigutusi tegi, nii vinge! absoluutselt kõiki laule üürgasime kaasa ja rahvas oli nii sillas Ollyst. kui lõpuks viimase lauluna heart skips a beat tuli, siis refrääni ajal kõik rahvas lihtsalt hüppas koos ja see oli nii lahe. megakurb oli, kui Olly lavalt ära läks agaaa poole tunni pärast pidi Robbie peale tulema, niiet kõik olid megaexcited seal. selg ja jalad valutasid juba siis ebareaalselt sellest rämmamisest ja seismisest, aga meid eriti ei huvitanud.


need megatuusad taustalauljad

sest megailus oli!



kui lõpuks RW bändiliikmed lavale hakkasid tulema, läks rahvas täiesti hulluks lihtsalt, kõik karjusid ja kiljusid ja röökisid ja vehkisid oma lippudega ja plaksutasid. bändiliikmed olid juba mõni aeg laval olnud, siis kõik mõtlesid, et noh kuhu Robbie siis jääb ja järsku hakkasid kõik rämedalt lõugama. ma ei saanud midagi aru, Robbiet kuskil näha ka ei olnud ja siis lõpuks Kertu näitas mulle, et ta on seal üleval üldse :D:DD:D:D passisin nii õnnes. Robbie laskus alla sealt ülevalt, tagant punast tossu tulemas ja esimene laul oli kohe Let me entertain you, rahvas röökis kaasa ja kõik oli megaparim. ma ei suutnud uskuda, et Robbie tõesti minust 10m kaugusel on ja et terve see 70 000 inimest kaasa lõugab ja just MINA seal 3000 fänni seas olin, ulme. absoluutselt kõiki laule laulsime kaasa jälle. niiiiiiii parim oli ja tuhat emotsiooni käis minust läbi vist. päris päris mitu korda vaatasin taevasse lihtsalt laulmise ajal ja mõtlesin, et midakuradit kas ma tõesti olen siin või? kontsert hakkas juba peaaegu lõppema ja Robbie ja kõik bändiliikmed läksid lavalt ära. ma sain suht šoki, et misasja, 3 parimat laulu on ju tulemata veel. ja siis kui lõpuks bändiliikmed tagasi tulid ja Robbie enda hiiglasliku pea sees istudes lavale liikus ja Feel'i esimesed akordid kõlasid, siis ma läksin lihtsalt hulluks. Põhimõtteliselt kohe hakkasin nutma ja lõpetasin, kui viimane laul ehk Angels läbi oli :D Feel'i järel tuli kohe She's the one ja siis lõpuks Angels. ebareaalne, kuidas rahvas kõigi kolme laulu ajal lihtsalt kaasa laulis ja nuttis, ebareaalsed emotsiooonid noh, täiesti võimatu on siin kirjeldada midagi sellist.
siiis, kui Robbie tuli!!!!!!!!!!!






(ütlen kohe ära, et need 2 videot on selle poolest ülikõvad, et siin on kuulda ka, kuidas rahvas lihtsalt koguaeg kaasa laulab. fbs liikvel olnud Angels'i ja Feel'i liblikkaameraga filmitud live-videol ei olnud rahvast peaaegu üldse kuulda, niiet hea, et ma filmisin! helikvaliteet on telefonil muidugi nii nagu ta on, aga anname andeks, mõte loeb ju!)
imeline Feel




ja veel imelisem Angels, mille ajal ma meeletult nutta lahistasin :D kurb, et mu telo mälumaht Angels'i lõpus täis sai, sest peale laulu hakkas Robbie ilma muusikata veelkord Angels'it laulma, terve lauluväljak laulis kaasa ja tuledemeri mäel oli lihtsalt võimas. lõpuks oli Robbie täiesti sõnatu ja lahkus, rahvas laulis aga laulu lõpuni ja siis röökis ja rämmas veel mingi kerge 10min, keegi ei tahtnud ära minna :(

peale kontserti olid selg ja jalad lihtsalt niiiiiiivalusad, aga see kõik oli seda väärt ja see piletihind ei olnud midagi selle kõrval, mis ebareaalse elamuse sealt sai. ma olen lihtsalt niiiii rahul ja see oli kindlasti kõige parem kontsert, kus ma oma lühikese elu jooksul siiani käinud olen ja midagi sellist on päris raske ületada, niiet ehk jääbki mu elu parimaks kontserdiks. kõik, kes ei käinud, jäite millestki imelisest ja erakordsest ilma! Robbie on lihtsalt kunn, midagi öelda ei ole.. meeletu!

19.08.13

Hiiumaal käidud, jälle oli lihtsalt niiiii mõnus. kuna me see aasta hiljem läksime, siis olid ilmad ka kergelt halvemad, agaa ma olen ikka nii rahul, sest me tegime super puhkuse endale ja kõik oli hea :)
kerge lõuna Kõpu tuletorni juures, kui esmaspäeval läksime :)



yo Sõufi niisama alkoholiga
jõudsime majja, siis tõstsime auto tühjaks, siis sada toidukotti lammutasime laiali, viisime Jetega oma asjad oma tuppa ja hakkasime puhkama. peretuttavad tulid alles õhtul hilja, niiet terve päev oli maja ainult meie päralt.




käisime vahepeal ujumas ka, hakkasime jala minema ja siis hakkas täiega sadama, isa tõi ruttu auto ja läksime autoga mere äärde hoopis. lained olid lihtsalt ebareaaaaaaalsed, mina pole midagi sellist oma elus veel näinud. täiesti jõhker, kui räme meri ikka olla võib. täitsa hirm tuli peale seal möllates ikka :D
gangstashiit



mu silmini rase sõbranna
pean kohe ära mainima, et piltide pealt ei saa üldse aru, kui suured need lained tegelikult olid.











pidime Jetet remontima ka, kuna ta kukkus lainetes ümber ja teravate kivide peale mõnusalt.

 õhtul lebotasime

järgmisel päeval läksime ka mere äärde mingiaeg, jälle olid ebareaalsed lained ja megaaatuuuuuus oli lihtsalt.
siis, kui ma täiesti märjaks sain :D


lemmar pilt







kolmapäeval käisime neiudega oma hõljukitega pildistamas







vaal jäi ette

 ma ei tea, miks nii udune
 Ereka avaja
kolmapäeva õhtul sai ebareaalset huumorit meil seal. Ereli oli viimast päeva, pidi neljapäeva varahommikul ära minema ja siis tegime terve õhtu kaarte ja naltsi ja jooke ja meil akna taga oli rõdu, teisest toast sai sinna ja siis Ereli käis meid seal ehmatamas või mingi teema oli, ja siis nägime ta nägu akna taga ja järsku ta oli sealt kadunud ja räige pauk käis lihtsalt :D:D: vaatasime Jetega üksteisele otsa ja passisime suht šokis, et midakuradit me nüüd teeme, Erekas kukkus trepist alla. mul reaalselt oli moment selline tunne, et kõik on fucked up. õnneks ta sai ise püsti sealt ja nägime teda uuesti akna taga, siis hakkasime lihtsalt räigelt naerma ja terve õhtu naersime selle üle veel :D:D:D:DD suht kirjeldamatu tegelt, a see oli lihtsalt niiii haige.
neljapäeval Erelit enam ei olnud, käisin oma Jetekesega pikemal fotoshootil igalpool ja piltidega olen küll megarahul!
yo ma peidus


puud kallistamas


kohustuslik pilt ju mul

ust kallistamas













kohustuslik pilt vol2
märjaks sain

SEST MU KÕIGE PAREM!







jete tegi best picture ever
õhtul võtsime oma tekidpadjadsiidrid ja läksime õue tähti vaatama. ebareaaaaaaaalselt mõnus oli ja nii palju langevaid tähti nägime :)

reedel hakkasime juba ära tulema, käisme veel mere äärest läbi, et kutsa ka ujuda saaks(lainetega ta ei lähe), siis korraks poodi ja siis juba sadama poole. sõit läks kiiresti


õhtul nägin oma tibupaid ka veel ja kõik super :)
Hiiumaa on ikka must-go koht, kuhu igal suvel minema peab. jube mõnus on seal kõik ja lihtsalt oled ja mitte millelegi mõtlema ei pea, no nii hea. järgmine aasta jälle!