20.08.14

Vahepeal käisime perega Rootsi kruiisil, nautisime lihtsalt vaba aega ja puhkasime paar päeva.Väga mõnus oli ja kajut oli lihtsalt super, palju ruumi ja hubane ja kõik tore. Rootsis õnneks vedas ilmaga, ainult korraks saime vihma, kuigi lubas terve päev sadu.


Ärkasin kella 6 ajal korraks üles ja nägin, et aknast paistab megamõnus valgus sisse ja läksin rõdule pilti tegema, päike tõusis nii kaunilt.









Ja õhtune rahulik meri, kui tagasi sõitsime.
Meil oli vahepeal töö juures suurpuhastus ka, kõik kolleegid tulid kell 8 hommikul kohvikusse ja hakkasime koristama. Koristasime absoluutselt igaltpoolt ja kõike, nii, et väikse kohviku puhastamine võttis 20l inimesel aega 4-5 tundi. Pärast sõitsime bussiga Spithamisse ühte armsasse kohta suvepäevasid pidama. Seal oli künka peal tünnisaun ja sealt samast kõrvalt läks trepp täpselt alla mere äärde, nii, et koht oli super ja vaade oli veel ilusam. Grillisime ja olime niisama ja käisime saunas ja ujumas ja laulsime ja Madis mängis kitarri ja veetsime lihtsalt mõnusalt aega. Igatahes sai väga palju nalja ja mõnus oli :) Ja veel mõnusam on see, et mul on ainult 1 tööpäev veel ja siis on kõik jeee

07.08.14

Viimasel ajal on nii tavaliseks saanud see, et Kevin veedab enamuse öödest siin minu juures, me oleme koguaeg koos ja teeme kõike koos, et ma ausaltöeldes ei kujuta ette, kuidas sügisest üksinda hakkama hakkan saama, kui kall teise linna elama läheb. Kindlasti alguses on väga raske aga loodetavasti saame hakkama ikka kuidagi. Lihtsalt kurb on see, et neid jobuseid ei ole enam, kes koolipäevadesse rõõmu ja nalja tõid, tuleb hoopis teistsugusem aasta ja kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis see on väga ebareaalne, et ma 12ndasse klassi lähen juba. Alles olin pisike ja alles ma ju läksin algkooli.. Nii kurb ja paha on mõelda sellele, kui kiirelt aeg lendab ja kui nõme see tegelikult on, sest ma ei taha üldse suureks kasvada.
Igatahes käisime üks õhtu Ridalas Britakese sünnipäeval. Väga mõnus ja tore oli ja naerda sai palju, vahva seltskond oli. Tegime heinapallidel tibuga paar pilti ka.



Mul tuli ükspäev lambist idee, et peaks minu ja Kevini esimese ühise albumi tegemist alustama ja otsisingi hunniku pilte välja, kus kahekesi peal oleme. Nüüd on vaja need ainult fotostuudiosse viia ja pärast albumisse lükata ja ongi olemas. Minu arust on nii armas, kui on albumid, kust tulevikus mitme-mitme aasta pärast vaadata, kuidas siis kunagi oli ja millised välja nägime. Arvutist või kust iganes mujalt ei ole üldse nii huvitav.
Tegelikult on nii, et ma üritan nüüd jälle tublim olla ja tihedamini siia kirjutama hakata. Terve suvi on lihtsalt selline tramm peal koguaeg olnud, et isegi ei tule meelde, et mul selline koht nagu blogi olemas on. Tööd ja trippimist ja muud jama on nii palju lihtsalt. Aga luban, et üritan end kokku võtta, tegelt ka :) 

06.08.14

Hiiumaa 2014

Hiiumaa oli lihtsalt super ja kindlasti kõige mõnusam trip sel suvel, sest ma ootan seda iga suvi nii räigelt ja Hiiumaa on lihtsalt nii südame sisse pugenud :) Igatahes mõnus perekeskne reis ja seal sai meil tibuga 1 aasta ka, nii, et igati kordaläinud tripikene oli. Pikemalt kirjutada ei viitsi, panen parem palju-palju pilte, neid on lõbusam vaadata kui pikka tekstijoru lugeda.
And here we go










paps mul täitsa tola

paps mul täitsa tola vol 2


boss vennake
Ja tibuga 1 aasta! Ma armastan sind, väike totu :) (paps tegi pilti wow)



nalja kah
perfect




Tähistasime esimest koosveedetud aastat pikniku ja lõkkega päikeseloojangul :)




meie väike muti :D kutsa peab ka päikese eest kaitstud olema






poiskad




Tegelt ka Hiiumaa on super, no words