29.03.12









 ema suutis ikka normaalse pildi teha jälle.

 ma ei tea, mu arust mul on meganummi kutsu ikka. võid teha mis tahad temaga, ta on jumala rahul. aga mina seda wc-paberi rulli talle suhu ei toppinud :D

paar pilti siis jälle.
täna pidin trenni andma, kuid mu ebareaalne peavalu ei tahtnud, et ma seda teeksin. niikuinii oleks meid väga vähe olnud, nii et ei olnud mõtet teha. sai ema-isaga poes käidud hoopis. isa andis mulle oma paar riideeset ka, mis talle ei meeldi. natuke suured on, aga saab hakkama. homme on reede. super. nvks plaane pole, tuleb vist mõnus rahulik nv, kui just plaane ei teki.
täna käis koolis väga suur arutlus tüdrukutega enne eesti keelt teemal karjäär. sai igast jutte räägitud ja nüüd uurisin natuke erinevaid asju mis mind huvitavad ning kui ma oma meelt 3 aasta jooksul ei muuda, siis ühte neist kahest lähen ma õppima! täitsa uhke kohe enda üle.


ohjah miss u.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar