30.09.12

avastasin eile ühe laheda koha, kus töödelda pilte ja nüüd topin siia ka mõned. sorri, et mõned pildid samasugused on aga ma ei suutnud valida haha





 väga palju midagi rääkida polegi aga natuke nädalavahetusest. reedel jäi esimene tund ära, mis oli supeeer ehk siis tegelikult oli kõigest 4 tundi. reede õhtul oli Grete sünnipäeva puhul ta juures väike istumine tüdrukutega. väga tore oli neiudega rääkida erinevatel teemadel. kella 11 paiku jõudsin koju.






 jep, läksin Grete juurde reidikaid tegema.
 mu neiud. sünnipäevalapsest ei olegi ühtegi pilti aga ei ole hulluuuuu.
laupäeval oli kell 11 äratus ja kolmveerand 12 hakkasime Viljandi poole sõitma. mida rohkem Viljandi poole, seda ilusamaks loodus läks. kuna seal 2 nädalat ees kõik, siis seal on juba puud niiii ilusad värvilised ja kõik super. väga vinge oli muidugi see, et tee peal oli kitse jalg vahepeal ja pool teed oli verd täis. kährikutest üldse ei räägi, neid esineb seal teedel iga 10km tagant. ise oleksime ka tagasitulles kahele otsa sõitnud, õnneks isa sai pidama. muidu käisime Viljandis, sest mu pisike Rosella sai 1aastaseks lõpuks ometiii! tegelikult aeg läheb niii kiirelt ikka. alles ta oli nii pisike. emps tegi talle muumitrolli ka, nagu 16aastat juba kombeks on :) õhtul sõitsime Haapsallu tagasi, jõhker ilm oli terve see aeg. äike, rahe, padukas. muidu oli mõnus, ma armastan pimedas autoga pikamaasõitu :)


mu äss vend
sünnipäevalaps Rosella :)



pizike õde :)




22.09.12





paar pilti.
igatahes on nüüd 2 trenni olnud ja rahvast on mõnusalt ja trennid ise on ka vägaaaaa mõnusad olnud. lihased on ainult niii valusad, peaaegu terve suvi pole korralikult tantsinud. reedel oli väikeste trenn ka, sain treener olla. liikmeid oli üllatavalt palju ja nad olid üllatavalt tublid ka, poleks uskunudki. niiet suur kummardus neile.

nii kuradi tüdinud olen kõigest, ma ei viitsi tegeleda selle jamaga enam.

17.09.12

nohu ja köha ja kurguvalu on väga mõnus kooslus tõesti. aga see on enamustel praegu, niiet ma ei põe väga, elan üle. vahepeal kiusas väike palavik ka, aga see oli ka mööduv nähtus. eile suutsin lokitangidega endale vastu lõuga panna ja muidugi jäi põletusarm järgi. väga loodan, et see kaob ära mingi ajaga, muidu on näos juba viies arm. ma ikka oskan täiega.
neljapäeval oli väike fotosessioon kultuurimajas, mis sai küll kiiresti otsa, sest Markusel said akud tühjaks. leppisime siis reedese aja kokku ja reedel oli imeline ilm, niiet saime lossipargis klõpsida. paari pilti oleme juba näinud, need jäid küll väga väga vinged, niiet jääb üle homset oodata, siis saab teised pildid ka. siis saab vingemad siia ka üles riputatud. :)
mu pintsak tuli ka ükspäev ära, vägaväga rahul olen. mõne päeva pärast peaks telo korpus ka jõudma jee.

mu nummi Roger
täiesti ebareaalne, kui sees ma ikka veel olen. reaalselt ei oska enam midagi peale ka hakata, see kõik on liiga keeruline lihtsalt. tegelikult võiks asjad hoopis teistmoodi olla kui nad on.. ainult üks asi oleks pidanud teistmoodi minema. ohjah, kurb Kristin..

AAA JA 1 ASI VEEL
kolmapäevast hakkavad The Wild Ones'i tantsutrennid ehk siis kolmapäeval(19.09) on 7.-... klasside näidistrenn Haapsalu Noorte Huvikeskuse 2.korrusel (Wiedemanni 4) 16:30-18:30 . Kõik huvilised tulge kohale! Kellel on väikseid õdesid/vendi/sugulasi, kes sooviksid hip-hopiga tegeleda, siis nendele on näidistrenn reedel(21.09) kell 16:30-18:00. Kellel vähegi huvi on, siis tulge kindlasti uudistama! :)
 

12.09.12




paar lahedat pilti.
haigus on lõpuks minuni ka jõudnud :(

09.09.12

ilm oligi õnneks väga super täna ja saime tupsuga väikse fotoshooti teha.:)