30.03.11


I'm like a statue,
stuck staring right at you.
Got me frozen in my tracks.
So amazed how you take me back.
Each and everytime our love colapsed.
Statue, stuck straing right at you.
So when i'm lost for words,
everytime I disappoint you,
it's just cause I can't believe.





SILVER JA SANDER PALJUPALJUPALJU ÕNNEEEEEEEEEE MU NUNNUUUUUD KAKSIKUD! : )

29.03.11











omg tänase päeva pärl on kindlasti see, et KARINA PANI KOOLIS TOKKI hahahahaha. ta palus, et ma mainiksin. igatahes jah, mul oli nii naljakas ja mõnel kindlasti veel. ma ei saa aru, on võimalik üldse kukkuda nii? hahahahah totu oled. musimusi ära kuri ole
tulime peale kooli Jetega meile ja tegime räiget pulli siin. me nii lahedad ikka, täitsa lõpp. pumpasime ka natuke :)
appppi mul on nii räige kevadväsimus lihtsalt. ma olen koguaeg väss ja kõik ajab närvi mind. tumblr paneb ka näkku ja ma ei tea. vähemalt mul on keegi, kes mu tuju paremaks teeb ja hea muusika aitab ka kõvasti kaasa jessssssssss.
http://www.youtube.com/watch?v=ONwargIsWaI&feature=related - tehke järgi123456789 :)

28.03.11

I just miss u sooooooooo much
ma ei lähe sinna kooli enaaaam, ma naeran lolliks ennast. ajaloo tund ei olnud üldse lahee, sest ma naersin nii räigelt, et ma ei saanud hingata. a jete kuuleee, LÄHME PUMPAMA :DD ghsjdssmakmi123456kasnfjideejhnbjsn i love you babe

26.03.11

Kristin says (1:29):
*okei
*nüüd tuleb
*maaailma parim tunne ehk sidrunivee joomine (L)
Jete says (1:29):
*omg haha
*maailma parim tunne on ARMASTUS, kuidas sa siis seda ei tea, haha

musi pani tarka :)
agaaa tõsiselt, see on niiii hea tunne, kui keerad uuelt sidrunimaitseliselt gaseeritud veelt korgi maha ja lihtsalt jood seda appppppppppppppi ma ei suuudaaaaaaaa kinkige keegi mulle kastitäis vett! :DDD



ma olen terve õhtu mõelnud. ja mul on nii nõme tunne sellepärast, et ma lihtsalt ei saa. see pole aus ju. ma ei tea mida tehaaa omg :S






















babyyy, i just love u so much, i can't help it.
oooo käisime musiga pildistamas täna, nii megavinge oli. naerda sain ka räigelt, nagu alati. pärastpoole lisan pilte ka. hetkel ei saa tõmmata veel, aku laeb : (
mul tuli niii hea idee täna, täitsa lõpp. nüüd vaja ainult paar asja korraldada ja siis saab ellu ka viia selle hea idee. supersupersuper
ja appppppppi tehke mind korda plz

25.03.11

kell on 3 öösel ja ma jälle, juba teist päeva järjest, lihtsalt istun ja mul ei ole und. lõpetasin filmi ka just. Life as we know it vaatasin ja issaand ma suutsin 6 korda selle filmi ajal nutma hakata. jube armas film oli. ja mu vasak külg oleks nagu totaalselt halvatud- jalg, õlg ja käsi on nii perses. peaks magama minema, jaaaaaa..

24.03.11

Boy I think about it every night and day
I'm addicted wanna jump inside your love
I wouldn't wanna have it any other way
I'm addicted and I just can't get enough
1 KUU
http://krissssssssu.tumblr.com/ - followige mind jeeeeeeee! :)

22.03.11

Kristin says (0:46):
*omg
*miki jättis mu mahaaaaaaa :S
Jete says (0:50):
*misasja
*wtf
*mida kuradit
*mida sa ajad
Kristin says (0:51):
*:D
*läks tuttu :D
Jete says (0:51):
*issand
*sa ei tea, kuidas ma ehmusin praegu
*täiesti pekkis
*nii ei tohi teha
*:@
Kristin says (0:51):
*HAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAAH
Jete says (0:51):
*see ei ole naljakas
Kristin says (0:51):
*on hahahaahahaha



HAHAHHHAAHAHAHA MA SIIAMAANI NAERAN SU ÜLE TIBUKE HAHAHAHHAH

21.03.11

Soome 2011

noniii kell 4 ärkasime, väga ulme oli olla, sest ma olin ainult 3 ja pool tundi maganud ja ei olnud üldse hea olla. autos ka magada ei saanud, sest me pidime Kertuga koera süles hoidma ja ta sebis ringi koguaeg. laevas tegime pilte ja saime naerukrambid vahepeal. käisin peaaegu mingi tooliga ka ümber. ja kõrvallauas mingi naine ja mees amelesid ja seda oli suht rõve vaadata, kui aus olla. saime laevast maha, siis sõitsime mingi 3 tundi majja. vahepeal käisime bensukas chillimas. jõudsime majja, siis mõtlesim et ei hakka mäele minema, läksime jalutama hoopis. kõigepealt jalutasime kõik koos, siis tõmbasime Kertu ja Ereliga mingi metsatee peale ja läksime ja läksime ja lõpuks jõusime järve äärde. tagasi ei viitsinud minna aga üle ka ei julgenud minna väga. ei teadnud, kui paks jää on. kui mingi koer peaaegu kallale tuli meile, siis otsustasime üle minna ikka. jooksime räigelt ja ma vajusin mingi meetrise lume sisse ja hakkasin karjuma, sest ma mõtlesin, et vajusin läbi jää haha.




õhtul sidusime 2te voodit kokku toidukilega, et ma öösel põrandale ei kukuks hahah. käisime saunas ka ja jooksime õues ringi poolalasti. pärast jalad tulitasid, lume peal pole lahe paljajalu olla.kell 10 jäime tuttu kõik juba.
reedel ärkasime, supeeeeer ilm oli. päike paistis ja soe oli. nõlvad oli supeeeeer. Otepääga ei anna võrreldagi ja rohkem ma Otepääle raha raiskama ei lähe ka, mõttetu teema suht. Soomes lumi oli täiega sile mägede peal ja libises nii hästi lihtsalt. avastasime metsatee, mis ühendas Põhja- ja Lääne Himost ja see oli nii räige. 8 tundi olime kokku mäel. 2x kukkusin megavalusalt ka.



õhtul chillisime ns jälle, käisime saunas ja vahtisim telekat ja värki.

laupäeval ärkasime üles, voodist püsti ei saanud, lihased olid nii haiged. avastasin, et ma suutsin reedel ema kuldsõrmuse ära kaotada a ta võttis suht rahulikult seda õnneks. lörtsi hakkas sadama vaikselt. läksime mäele ja alguses oli kõik hea. paari tunni pärast läks sadu täiesti hulluks ja rikkus kõik nõlvad ja tõstukiteed ära. absoluutselt ei libisenud enam ja mind ajas suht kettasse see kõik.käisime majas vahepeal, jäime magama kogemata.ärkasime üles pärast, siis oli palju parem tuju ja otsustasime mäele tagasi minna ikkagi. õhtul oli kõik parem nagu. chillisime mööda hüpekaid koguaeg ja metsa vahel ka. te lihtsalt peate minema sinna metsa vahele kunagi, see on kõige parem osa seal. pikk meetrilaiune tee, kus on järjest künkad ja värgid, puude vahelt sõidad. niimõnus on see ja kõige lahedam on see, et seal ei saa vahepeal hoogu peatada ja see läheb väga suureks, siis lendad seal ja samal ajal karjud ning loodad, et ei kuku. ekstreem on laheeee. õhtul olid mingid võistlused ka seal, siis kutid tegid laudadega trikke seal ja suht mõnus oli vaadata. eelviimasel laskumisel terve reisiseltskond tuli järjest hüpekast. isa tuli viimasena, sest lubas räige hüppe teha. ja siis kõik ootasime ja lõpuks, kui isa kõigest meetri kõrgusele lendas, oli pettumus suur mwhahaha. viimase laskumisega vedas, tõstuki peale võeti peale meid veel ainult 5 inimest ja siis ei lastud kedagi enam. ei tahtnud üldse ära tulla, Himose mäed olid suhteliselt koduseks saanud juba ja jäi väheks natuke seda aega. õhtul jällegi käisime saunas jms.
pühapäeval chillisime igalpool ringi, meil oli nii palju aega. kõigepealt käisime Lahti's hüppemägesid vaatamas.


siis läksime Lahti prismasse trippima. istusime hes'is ja käisime õues pildistamas ja värki.pidime laeva pärast veel räigelt kaua ootama, sest see otsustas hilineda ka veel. lõpuks jõudsime, siis jooksime Kertuga lampi lihtsalt mööda laeva ringi, otsisime istumiskohta. liikusime funclubi, seal oli mõnus hubane valgus ja tantsupõrand ja värki. mingid soome 'bänd' mängis ka seal.
pärast sai ikka sellist kino seal. mingid 2 tibi, üks üle 2m ja teine allameetrimees tulid sinna tantsupõrandale, ise täiesti täis ja hakkasid tantsima. no okei, tegelikult ei saanud seda tantsimiseks nimetada, see oli pigem midagi muud mis nad seal tegid. kõik lampi naersid nende üle lihtsalt ja siis läks eriti rõvedaks, kui nad suudlema hakkasid. aga ega nad ei olnud ainukesed, kes seal laeva peal purjus olid. mõned soome ossid laulsid purjus peaga karaoket seal. jumala mööda ja sõnad valele ajal ja värki, aga meil oli lõbus vähemalt. üks väike vanamees kutsus mind ja Kertut tantsima ka hahaahaha. käisime õues pärast, siis mingi eesti kutt pakkus õlut meile, päris armas. ilus täiskuu oli ka. pildi pealt ei saa aru eriti, aga muidu oli superilus.käisime kutsal ka järel pärast, ta on nii nummmiiiii mul ikka, musimusimusimusi. ja 4 päeva ilma koerata olla on suht piin. lihtsalt ei oska enam ilma temata. ja oma kiizumiizut igatsesin ka niiräigelt. :)

JA OMA VOODIS ON NIIIIIIIIIIIIIIIIII HEAAAAAAAAAAAA!