24.06.12

kuna mul kõik arvutid natuke pange pannud mingi aeg nüüd, siis pole saanud lõpetamise postitust ära teha. nüüd teen siis. lõpetamine ise oli väga armas ja vahva. vahel tahtis pisar ka silma tulla. aga nii vinge, et põhikool läbi nüüd. natuke ikka kahju ka, sest paljud lähevad ära ja klass laguneb koost + oma koolimajas ei saa enam olla :( aga pole hullu, elu läheb edasi. eks nendega, kes ära lähevad, saab edasi ikka suheldud, no problem, aga ikkagi kurb!
kolmapäeva õhtul tuli juba Viljandi rahvas ka. nägin ka üle pika aja pisikest Rosellat. ta ikka niiinummi pisike printsess. selle 5 päevaga tekkis tunne, nagu mul olekski pisike õde, ainult mängisime kahekesi. täna läksid nad ära juba, niiii kahju oli, nüüd näeb vist jälle poole aasta pärast. siis Rosella päris suur juba, kõnnib ise ja chillib ringi, nupsu :)

ROSELLLLAAAAA





HUUUGOOO
Anita laulis nii ilusti :)

kõige vingemate lõpukinkidega. lisandusid veel kinkekaardid, raha, 2 lõhna, rahakott, ehtepuu, kõrvarõngad, talvejope :)

pätuuuuuu





Lõpupidu klubi 8as oli ka vägaaaa vinge. alguses istusime kõik seal, mega igav oli, agaa siis hakkasime jalkat vaatama ja tantsu lööma ja läks lõbusaks. päris kõigist seiklustest ei taha rääkida, mine tea kes siin loeb, kohalolnud teavad. übervinge oli igatahes ja seltskond oli ka super, nalja sai kõvasti ja kõige vingem oli see, et mehed tantsisid, mitte ainult tüdrukud. teised tüdrukud ei tantsinudki eriti, me seal poistega lasime tantsu. ülivinge!
tuut tiibadesse meile! :D


ah tead katsusin Janekut


'see on see pilt, kui ma oleks nagu räigelt palju joonud ja ülikõva mees olen nüüd'

jalkaaaa





meheeeed

lõppvinge oli, no words. jääb eluks ajaks meelde. veerand 5 hommikul jõudsin koju lõpuks.
paar vanemat pilti ka.


aaaaa ja paar Rosella pilti ka veel, kõige nunnum!









järgmiseks nädalaks on nii palju plaane. homseks olid plaanid tallinna minna aga vist jääb ära, sest bussisõit nii kallis ja keegi tuttav ei sõida tlna või vastupidi. teisipäeval klassiga karli juurde maale, väike grillchill ja koosolemine, tuleb mõnna ma loodan. kolmapäeval teeme Roxuga tantsu, pole ammu liigutanud ennast. võibolla saab mingiaeg tantsud üles ka filmitud, kui need selged on. we'll see. neljap on hetkel vaba ja reedeks on plaanid. väga loodan, et plaanid lähevad käiku ka, siis on vinge reede tulemas! :)