21.juuni oli Kevini ja Rogeri lõpetamine. Väga armas oli kõik ja kõik olid nii ilusad ikka, ilmaga vedas ka ja kõik super. Pärast käisime talumehes söömas, siis kuursaalis kooki söömas ja õhtul sõitsime veel Parilasse Kevini lõpetamist tähistama. Nii armastorenummi õhtu oli ja mul nii hea meel kõige üle praegu.
mu lemmikmehed
love
kõige ilusam
22. juuni olin terve päev tööl ning õhtul läksime noormeestega Sepaküla jaanitulele. Kui poleks nii tuusa seltskonda meil seal olnud, siis ilmselt oleks seal täiega mõttetu olnud, aga mul oli täiega lahe! Lõpp läks natuke käest ära, aga mul vedas ikka täiega, olen õnnesärgis sündinud vist. Sõitsime varahommikul tükk aega niisama ringi ka poiskadega, mõnus oli. Kuskil poole 6 ajal jõudsime Keviniga lõpuks meile tudule.
23. juuni käisime maal tuld tegemas ja grillimas ning õhtul tegime kodus ka tuld ja grillisime vahukomme, nii mõnus rahulik perekeskne päev oli.
Tegin süüa ju
Kevin polnud terve öö kodus maganud ehk tudus mu kõrval murul :)
me jaanitulega yo
Ehk siis jah, mina olen oma jaanidega täiega rahul, ei pea alati sajaga pidu panema ja ennast täis jooma ja laaberdama, nagu enamus noortele jaanidel teha meeldib. Sellised jaanid on palju tuusemad, kus sa oled lihtsalt sõpradega ja perega ja järgmine päev mäletad ka, mis eelmisel õhtul tegid :)
26.06.14
17.06.14
Kas keegi lihtsalt ütleks mulle, miks on nii koledad ilmad koguaeg? Suvi on ju. Ma tahaks lihtsalt päevad läbi päevitada, ujuda ja ringi trippida igalpool aga mida sa tripid ja päevitad ja ujud kui koguaeg on halvad ilmad, külm ja paha. Polegi muud teha, kui lihtsalt kodus istuda ja igavusse surra. Ebareaalne noh, ausõna masendus ei ole kaugel enam.
Siiski on vahepeal midagi head ka olnud ehk 13 ja reede oli David Guetta kontsert. Kevin on mul räige lucker, võitis 2 piletit fännialasse ja sinna me siis 2kesi suundusime. Ilmaga vedas täiega ja DJd tõmbasid enne Guettat rahva ikka korralikult käima. Ja lõpuks kui Guetta lavale tuli.. rahvas lihtsalt hullus. Super kontsert oli ja ma olen lihtsalt nii rahul! Väga vägev kontserdielamus suve algusesse! :)
Suveks on ikka suhteliselt palju plaane ka tekkinud juba. Nüüd kohe on juba Kevini ja Rogeri lõpetamine, siis on jaanipäev, siis Otepääle rallile, siis Hiiumaale ja siis millalgi Rootsi ka veel. Ehk siis pool suve on planeeritud ja plaane tuleb kindlasti ohtralt juurde ka veel. Mõnus
Siiski on vahepeal midagi head ka olnud ehk 13 ja reede oli David Guetta kontsert. Kevin on mul räige lucker, võitis 2 piletit fännialasse ja sinna me siis 2kesi suundusime. Ilmaga vedas täiega ja DJd tõmbasid enne Guettat rahva ikka korralikult käima. Ja lõpuks kui Guetta lavale tuli.. rahvas lihtsalt hullus. Super kontsert oli ja ma olen lihtsalt nii rahul! Väga vägev kontserdielamus suve algusesse! :)
Suveks on ikka suhteliselt palju plaane ka tekkinud juba. Nüüd kohe on juba Kevini ja Rogeri lõpetamine, siis on jaanipäev, siis Otepääle rallile, siis Hiiumaale ja siis millalgi Rootsi ka veel. Ehk siis pool suve on planeeritud ja plaane tuleb kindlasti ohtralt juurde ka veel. Mõnus
Tellimine:
Postitused (Atom)










