30.03.12


isa riietega chillimas.
täna oli VÄGA fun väljaskäik. liisuga sattusime kogemata sinna, kuhu tegelikult ei olnud plaanis minna. alguses pidime üldse 2kesi välja minema a siis sain poiskadega kokku hoopis ja liikusime igalepoole jnejnejne. õhtu kujunes vingeks ja üllatusterohkeks hahahaahaah. aga sellest me ei räägi :))))))
homme on laupäeeeeeeeeev. plaane pole, võibolla tekib. loodame, et tekib.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar