26.02.11

25.02.11


oh my, pühapäevaaaaa tahaks.

24.02.11

SILVER, SA OLED NII REAAAAALNE MUL :)

miss me










need pildid siis, kui Jete meil oli laup vastu pühap. :)

I'm coming home, I'm coming home
tell the world I'm coming home.
Let the rain wash away
all the pain of yesterday.
I know my kingdom awaits
and they've forgiven my mistakes.
I'm coming home, I'm coming home
tell the world I'm coming home.

23.02.11

ma ei saa aru inimestest. miks te nii uudishimulikud olete? miks te topite oma nina teiste asjadesse? miks te teete nii? mis teil viga on? loodate leida teemasid, millest sõbrannadega/sõpradega rääkida või tahate mingeid kuulujutte levitama hakata? lõpetage ära see. ärge toppige oma nina ei minu ega kellegi teise asjadesse. teil pole õigust selleks. ärge uurige nii palju. kui õige aeg on, küll saate ise kõigest teada kuidagimoodi. aga tõsiselt, lõpetage ära. ma saan aru, kui te tuleks minult otse küsima selliseid asju, aga anonüümselt(!), see lihtsalt ei ole normaalne. ma tahaks vahel natukenegi privaatsust ka. tahaksin oma elu elada. ja teie elage enda oma. püüdke kõigepealt sellegagi hakkama saada ja olge õnnelikud, ÄRGE TOPPIGE OMA NINA MINU ASJADESSE. ja ärge küsige mu sõbrannadelt, kas neile meeldib mu kutt. mida see teadmine annab teile? ma ei mõista lihtsalt. tõmmake oksa ennast ja olge vähem uudishimulikud, aitähh :)

21.02.11

Jar of hearts



ohjah, ma ei saa aru siiski. nii palju surma on ümberringi. väga nõme. ja nüüd seee sitt uudis ka veeel, ma ei tea mida teha. ma ei saagi midagi teha. tuleb oodata ja loota ainult. me kõik loodame :( v*tttttttu

20.02.11

mis kurat siin haapsalus toimub ma ei saa aruuuuu :/ RIP kõik lapsed, kes hukkusid! (W)
LIKE A BOSS

19.02.11

oppppppaaaaaaaaa kell on 2:40 ja meil on niii lõbuuuuuuuzzz. : )
apppppppiiiiiiiii on see võimalik üldseee? :'( RIP pisike (W)



ja RIP Albert (W)

18.02.11

every step of the way

mul oli nagu niiiiii hea õhtu :)
kurb ainult, et mõnel läheb kõik allamäge. ja RIP (W)




17.02.11


KEIJOOOOOOOOOOOOOOOO SWEEEET 17! PALJUPALJUPALJUPALJU ÕNNNNEEEE! : )

16.02.11








ma tean, ma viimasel ajal lisan nii palju pilte koguaeg, aga ma ei saa midagi teha sinna, pean lisama. :D
kõik on nii hästi.

15.02.11

I like











sorri et nii palju sarnaseid pilte aga ma ei suutnud valida. ja 27ndat ootan niiiiiiiiväga : )

14.02.11

ülimõnusat sõbrapäeva kõigile!

sõbrapäev on laheee päev. oleks oma kiizut ka näinud, siis oleks veel lahedam olnud. agaa küll teinepäev näeb. miizununnnuuuuuuu : ) siiski ma olen nii õnnelik jälle ja kõik on hästi, love it. oleks mõned asjad natuke teistmoodi, siis oleks superrrrr kõik!

head sõbrapäeva tibzzzuuu!


peale koooli oli igav


inglise keeles oli igav :)


ajaloos oli igav :)

13.02.11

:)

Marise pidu oli heaa. jube hea oli olla terve õhtu. ja see, et mul palavik oli laksis olemise kuidagi veel rohkem ära ja vinge tunne oli. bailat mängisime ka. kosk on kõige jõhkram ülesanne üldse, mis seal on ja mõndadel oli päris paha sellest lõpuks, kaasaarvatud mul. ma suutsin 1x oma joogi ka ümber ajada ja Liis suutis seda 2x. Erkki lubas Liis'ist raamatu teha haha. Miku pidi üldse poolpaljaks koorima ennast. igatahes mingiaeg Erkki ja Kusti läksid voodisse magama, siis me käisime neid vaatamas koguaeg, sest nad olid seal nii armsad 2kesi. varastasime neilt tekke ja patju ka, a meil hakkas kahju ja panime ühe teki neile peale ikka. Mõtlesime Kertu ja Liis'iga kuhu me magama lähme. lõpuks kobisime ka magamistuppa, põrandale. Osad magasid elutoas ja Maris magas köögis külmkapi ees, haige pifff mul. Me peaaegu Liisu ja Kertuga magasime, kui Maris magamistoa ukse lahti tegi ja naeris räigelt millegi üle. näitasin talle hevi ja keerasin magamiskoti sisse tagasi ennast. oooh terve öö ma siplesin lihtsalt, selg oli nii haige ja vöö tegi ka valu, kui selili magada üritasin. Hommikul kõik olid nii vässud ja Erkki ei teadnud üldse, kuidas ta sinna voodisse sai hahaha. ega jah, hea oli :)


loojas :)













ja lõpetuseks.. AI CARAMBAAAAA!