29.02.12
järjekordselt oli õues väike fotosessioon Sofiga.
oeh, ma olen ikka veel nii väsinud ja kopp ees enamvähem kõigest, agaaa hakkab paremaks minema juba. kevad tuleb ju, megamõnus. täna oli täitsa kevadilm juba. tegelikult on nii palju plaane märtsiks. ma loodan, et need kõik lähevad nii ka nagu plaanitud. laupäeval on plaanis juuksurisse ja tupsu sünnipäevale minna. pühapäeval on vanaema sünniäev, niiet peab sealt ka mingiaeg läbi hüppama. järgmine nädal on ainult 2 päeva vaja koolis käia, siis õpetajad streigivad ja kooli pole 3 päeva. kolmapäeval arvatavasti tallinnasse šhoppama ja kinno Jetega ja siis kuskile ööseks sinna. kunagi saabun haapsallu ja siis on lebooochill, loodan et ilusad ilmad ka, saab välja ka minna millalgi. 10ndal olen vist üksi kodus, isegi venda pole, amazing. siis ülejärgmine nv vist wuduurile ja siis Jete juurde, sest tal pole kedagi kodus vist. ja siis ongi juba vaheaeg ja vaheaja nvl 23ndal olen ka üksi. ma väga loodan, et saab venna ka kuskile minema ajada.
igatahes ma olen natuke õnnelik.
27.02.12
suured sorrid, et pilt ja hääl kokku ei jookse, agaaa pole hullu vist.
majakene
kõige nummimad üldse. mine pekki mis nad kõik kooos ära tegid, megaarmsad.
paar niisama pici ka.
sest ma avastasin et ma olen, värv peas, täiega empsi moodi :D kuigi kõik räägivad, et muidu olen ka, et näojooned täpselt samad ja silmad ja naeratus jm. aga nu ei tea.
majakene
kõige nummimad üldse. mine pekki mis nad kõik kooos ära tegid, megaarmsad.
paar niisama pici ka.
sest ma avastasin et ma olen, värv peas, täiega empsi moodi :D kuigi kõik räägivad, et muidu olen ka, et näojooned täpselt samad ja silmad ja naeratus jm. aga nu ei tea.
26.02.12
21.02.12
jee jooksulint
jee wc-pott
mu lendkoer :D
ja mu ketsiiiiiiiiiiid
igatahes, on mul praegusel hetkel eluisu kadunud. ei, ma pole suitsiidne, aga kõik on lihtsalt nii mööda praegu. eraelus on nii nagu ta peaaegu alati olnud on- see tähendab, et ei ole mitte midagi. sõbrad/sõbrannad kaovad või pööravad selja, valetavad, panevad näkku. koolis on kõik täiesti metsas. hinded on alla läinud, mis siis, et ma pingutan nii, nagu koguaeg. õpetajad on kõik täiesti muutunud. kui nad nii jätkavad, siis ei lõpetagi ma seda kooli ära. ja 100% kindlalt ei ole see siis minu süü. trenniga on ka lood suhteliselt halvad. tee veel teistele head ja rõõmu- saad ikka pärast mingi pasa kaela + püsiva halva tuju. pinge on koguaeg igalpool nii suur, et ma ei suuda enam. varsti murdun täielikult. ma lihtsalt ei jaksa pingutada enam. suhteliselt mõttetu, kui mu pingutamisel mitte mingeid tulemusi ei ole. täiesti mõttetuna tundub see kõik hetkel. ma nii räigelt tahaksin suve, et ennast vabaks lasta ja et ei oleks mitte mingeid muresid. lihtsalt oleks omaette, päevitaks, grilliks, sööks värskeid marju, käiks ujumas, oleks sõpradega, teeks midagi vinget, magaks kaua, käiks õhtuti kutsuga jalutamas ja päeval chilliks temaga aias- ma ei suuda seda kõike hetkel ära oodata. ma ei tea enam, kas nutta või naerda..
jee wc-pott
mu lendkoer :D
ja mu ketsiiiiiiiiiiid
igatahes, on mul praegusel hetkel eluisu kadunud. ei, ma pole suitsiidne, aga kõik on lihtsalt nii mööda praegu. eraelus on nii nagu ta peaaegu alati olnud on- see tähendab, et ei ole mitte midagi. sõbrad/sõbrannad kaovad või pööravad selja, valetavad, panevad näkku. koolis on kõik täiesti metsas. hinded on alla läinud, mis siis, et ma pingutan nii, nagu koguaeg. õpetajad on kõik täiesti muutunud. kui nad nii jätkavad, siis ei lõpetagi ma seda kooli ära. ja 100% kindlalt ei ole see siis minu süü. trenniga on ka lood suhteliselt halvad. tee veel teistele head ja rõõmu- saad ikka pärast mingi pasa kaela + püsiva halva tuju. pinge on koguaeg igalpool nii suur, et ma ei suuda enam. varsti murdun täielikult. ma lihtsalt ei jaksa pingutada enam. suhteliselt mõttetu, kui mu pingutamisel mitte mingeid tulemusi ei ole. täiesti mõttetuna tundub see kõik hetkel. ma nii räigelt tahaksin suve, et ennast vabaks lasta ja et ei oleks mitte mingeid muresid. lihtsalt oleks omaette, päevitaks, grilliks, sööks värskeid marju, käiks ujumas, oleks sõpradega, teeks midagi vinget, magaks kaua, käiks õhtuti kutsuga jalutamas ja päeval chilliks temaga aias- ma ei suuda seda kõike hetkel ära oodata. ma ei tea enam, kas nutta või naerda..
19.02.12
laupäeval plaanisin siis tegelikult kaua magada ja koeraga metsa minna ja pärastpoole jooksma jne, kuid kujunes see laupäevake hoopis tegusemaks mul. poole 10 ajal äratas emps mind üles ja küsis, kas ma tahaksin suht kohe Jetega Tallinnasse muusikali vaatama minna. Jana oli haigeks jäänud, that's why. ma olin nõus, tegin ruttu korda ennast ja siis Thomas tuli järgi. käisime Nokias Helisevat muusikat vaatamas. ütleme nii, et see oli enamvähem. vaadatav, aga ei midagi erilist. need laulud kummitasid küll pärast väga kaua haha. peale muusikali, kui Solarise parklast välja hakkasime sõitma, siis oli Christen paari minutiga suutnud väljasõidupileti ära kaotada. kõik täiega otsisid tükk aega ja lõpuks Thomas leidis selle täiega kergest kohast hahah. ebareaalne. igatahes sõitsime siis Roccasse, käisime seal natuke ringi. ostsin pluusi ka endale. siis võtsime macist eined ja läksime autosse. ostsime Jetega mingit frappe'd ka, mis oli lihtsalt üliheaaaaaa. pärast nautsime autos eineid ja terve tagasitee kuulasime paxuga tümmi. kuna terve ülejäänud perekond oli tuttavate juurde läinud, siis lasin ennast ka sinna viia. tegelikult oli mul suhteliselt halb olla, aga läksin siiski. vaatasime Eesti Laulu ja tegime niisama nalja. Karola on ikka nii nummi, ebareaalne. tegi nalja meile seal, niiarmas. suuremat naerupalli kui Karola pole olemas. siinjuures, ma tahaks VÄGA Rosellat näha. see pisike printsess on kindlasti juba nii suureks kasvanud selle 3kuuga, mis ma teda näinud ei ole. aga kui märtsi alguses teda ei näe, siis näen enda lõpetamisel. saan mitu päeva teda nunnutada, can't wait :) üldse tahaks lõpetamist juba.
homme uue hooga kooli jälle. see nädal peaks tegelikult suhteliselt lebo tulema, sest esmaspäev on koguaeg lebo, teisipäeval pole tunde, kolmapäeva elame üle ja neljapäeval ka vist paar tundi ja siis aktus + reede vaba. ahjaaa, neljapäeva õhtul Otepääle juba. saab lauda sõita viimast korda(vist) sel aastal. sad but true. oleks lähemal kuskil normaalne mägi, siis käiks vist tihedamini, aga kahjuks ei ole siin ühtegi korralikku. ja iga nv ei jaksa Soomes või Otepääl ka käia.
17.02.12
tegin tegelikult sõbrapäeva ja 15nda veebruari kohta videoblogi, aga blogger ei lase seda mul siia lisada. ja tervet seda juttu, mis seal rääkisin, ei viitsi küll hakata siia ümber kirjutama, niiet las ta siis jääda.
sõbrapäeval käisime igatahes õhtul pere, onu pere ja vanaemaga spas lõõgastumas. pizzat sõime ka. tegelikult oli ülivinge ja sain nii paljude asjade üle mõelda. igatahes jep, tore oli.
täna oli suht lebo. esimese kehalise ajal lükkasime Sirliga jääd lumest puhtaks, mis oli meganaljakas lihtsalt, sest mul oli täiega libe ja teise kehalise ajal vaatasime jalkavõistlusi. nüüd olen terve õhtu lebo lasnud ja filme vaadanud.
hetkel tuli just üks sajandi pakkumine, mida kindlasti mitte kunagi enam ei tule, kuid kahjuks ma ei saaks niikuinii minna, mis on VÄGA kurb. sorri kallis :(
homme kavatsen ma õhtuni magada, mul on sügavalt savi. viimasel ajal ma olen lihtsalt niiii rämeväsinud, et ma ei suuda mitte midagi teha. korralikult välja pole saanud ka magada, homme üritan. mingiaeg koeraga metsa jalutama vist ja õhtul Eesti Laul.
aga muud miskit. olge mõnusad.
13.02.12
homme tuleb megamõnus päev. esimene tund jääb ära, ühiskonna KT jääb ära, mis on lihtsalt super. siis kannatan kuidagi ülejäänud päeva ära. veerand 5 saab trenni anda jälle, õpime uut kava ja värki ja õhtul lähme oma perega ja onu perega thalassosse, siis saab pizzzaaa grandet ka ja mufffineid ja vahvleid ja muud head paremat mmmmmmmmm. ei suuda oodata
+ homme on ju sõbrapäev! pidage siis kõik oma sõpru meeles ja tehke neile vähemalt üks suuuuur kalli! :)
+ homme on ju sõbrapäev! pidage siis kõik oma sõpru meeles ja tehke neile vähemalt üks suuuuur kalli! :)
10.02.12
kolmapäeval peale tunde triikisime Jete ja Anitaga supermudeli riideid ka. ei tahtnud neid pilte enne panna siia, kui üritus möödas. nii igaks juhuks. toppisime neid riideid seal endale ka selga ja nalja kui palju oli meil.
igatahes, peale kooli jooksin ruttu kosmeetiku juurde ja siis koju toimetama. hullem rapsimine oli ja mingiaeg käisime laulmas ka Jetega. õhtul toimetasin jälle ja mingiaeg sain magama ka.
neljapäeval oli terve päev õhtuse ürituse pärast ärevus sees. koolis ei viitsinud üldse passida, mõttetu koht on see kool. mul on mega kopp ees lihtsalt, ma ei pea suveni vastu. peale kooli lippasime Jetega meile, tegime tupsule kooki, sättisime ennast jne jne. poole 6ks läksime kooli. chillisime seal natuke, tegime kohvi/teed ja pool 7 läksime Jetega oma kohtadele valmis, VIPe juhatasime sisse. kõige vingem selle asja juures oli see, et ürituse korraldamise abistamise eest saime tasuta VIP-kohad, mega awesome. üritus ise oli megamegamega vinge ja kõik inimesed laval oli nii vinged, et pisar tuleb silma nende pärast mwhaha. Rutt ja Kaspar said top modelsiteks seal, jeeeeee. pärast 'disko' oli natuke jama, sest muusika ei olnud absoluutselt minu maitse ja tantsida ei osanud eriti midagi nende lugude järgi aga noh, eks järgmine kord loodame paremat muusikat. õhtu lõppes sellega, et Kaspar otsustas mind kallistades suitsu mulle näkku/juustesse puhuda, mis pärast ei olnud väga meeldiv, sest mu juuksed haisesid suitsu järgi hahaha. aga nu pole hullu, Mahla-Kassu on tore poiss. neljapäeval sain megahilja magama ja täna oli koolis suht piin olla.
mu broken küüs.
tänased plaanid läksid natuke pekki erinevate asjaolude pärast, aga siiski oli lõbus õhtuke. homme pidin alguses tallinnasse minema, aga lähen paliverre vist hoopis ja võibolla õhtul Jete sünnipäevale. aga tahaks kauakauamagada homme, sest praegu on küll suht surm olla. kohvi aitas natuke, aga siiski täiesti magamata olen. tegelikult peaks magama minema, aga mul on vaja veel 2 jersey shore'i osa ära vaadata, niiet ei saa.
kuna musukese sünna täna ära jäi, siis viisime talle koogi ikka ära, sest see ei kannatanud ootamist. musu oli nii nummmmmmi kui me talle koogi andsime.:)
igatahes, olge mõnusad ja varsti tuleb kevad juba ju! esimesed kevademärgid on olemas :)
igatahes, peale kooli jooksin ruttu kosmeetiku juurde ja siis koju toimetama. hullem rapsimine oli ja mingiaeg käisime laulmas ka Jetega. õhtul toimetasin jälle ja mingiaeg sain magama ka.
neljapäeval oli terve päev õhtuse ürituse pärast ärevus sees. koolis ei viitsinud üldse passida, mõttetu koht on see kool. mul on mega kopp ees lihtsalt, ma ei pea suveni vastu. peale kooli lippasime Jetega meile, tegime tupsule kooki, sättisime ennast jne jne. poole 6ks läksime kooli. chillisime seal natuke, tegime kohvi/teed ja pool 7 läksime Jetega oma kohtadele valmis, VIPe juhatasime sisse. kõige vingem selle asja juures oli see, et ürituse korraldamise abistamise eest saime tasuta VIP-kohad, mega awesome. üritus ise oli megamegamega vinge ja kõik inimesed laval oli nii vinged, et pisar tuleb silma nende pärast mwhaha. Rutt ja Kaspar said top modelsiteks seal, jeeeeee. pärast 'disko' oli natuke jama, sest muusika ei olnud absoluutselt minu maitse ja tantsida ei osanud eriti midagi nende lugude järgi aga noh, eks järgmine kord loodame paremat muusikat. õhtu lõppes sellega, et Kaspar otsustas mind kallistades suitsu mulle näkku/juustesse puhuda, mis pärast ei olnud väga meeldiv, sest mu juuksed haisesid suitsu järgi hahaha. aga nu pole hullu, Mahla-Kassu on tore poiss. neljapäeval sain megahilja magama ja täna oli koolis suht piin olla.
mu broken küüs.
tänased plaanid läksid natuke pekki erinevate asjaolude pärast, aga siiski oli lõbus õhtuke. homme pidin alguses tallinnasse minema, aga lähen paliverre vist hoopis ja võibolla õhtul Jete sünnipäevale. aga tahaks kauakauamagada homme, sest praegu on küll suht surm olla. kohvi aitas natuke, aga siiski täiesti magamata olen. tegelikult peaks magama minema, aga mul on vaja veel 2 jersey shore'i osa ära vaadata, niiet ei saa.
kuna musukese sünna täna ära jäi, siis viisime talle koogi ikka ära, sest see ei kannatanud ootamist. musu oli nii nummmmmmi kui me talle koogi andsime.:)
igatahes, olge mõnusad ja varsti tuleb kevad juba ju! esimesed kevademärgid on olemas :)
Tellimine:
Postitused (Atom)





