31.07.15

Jälle on nii palju toimunud, et ei teagi, millest alustada või millest üldse rääkida, nii, et ma parem teen lühidalt ja lisan parem oma esimese goproga tehtud video. 

Koolist nii palju, et olen sügisest Tallinna Ülikooli püshholoogia eriala tudeng. Ausalt öeldes ei ole õrna aimugi, kuidas mul õnnestus 500 seast 120 hulka pääseda, veel vähem ei oska ma öelda seda, kuidas mind 120 hulgast 65 sekka valiti. See on minu jaoks siiamaani üks suur müsteerium, sest grupitöö läks väga mööda, kuigi vestlus seevastu läks üllatavalt hästi. Igatahes saan ma lõpuks minna õppima seda, mida mitu-mitu-mitu aastat soovinud olen ja kuigi alguses tundus võimatu sinna sisse pääseda, siis tegelikult kui väga midagi tahta, sa saavutad selle. 

Veel üks minu jaoks tähtis asi juhtus 23.juulil. Nimelt sai meil Keviniga lõpuks 2 aastat koos oldud. Käisime seda tähtsat päeva tähistamas Lavendel spas, kus olime kokku 2 ööd. Väga mõnus koht ja üldse väga vahva oli! Lisan ka video, paar pisikest viga ilmneb ka videos aga anname andeks, sest see mu esimene taoline video ja kui te neid vigu ei märka, siis on veel parem. 
NB! Kindlasti valige parema kvaliteedi saamiseks 720p! :) 


Päikest!