iga päevaga saab mulle järjest rohkem selgemaks, et mul on kõige ilusamarmsamnummimparem koer siin maamuna peal. nii head koera annab tahta endale :) ja räige modell on ta ka väiksest peale juba. tegime esimese lumega väikese fotosessiooni tupsuga.
täna käisime Jetega poodides ja siis tulime meile chillima, emps tegi talle samal ajal seeliku valmis. oleme ühtekad nüüd, teeme reisul ilusa pildi kaaaa.
igatahes nagu alati oli webcamtoy meie parim sõber ja sai pilte tehtud natukene
pidu tegime :D
TUPSUNUPSUMUSIRULLLL
tegelikult oli plaan täna ööseks Jete juurde minna, agaa see plaan jäi katki, kuna mul hakkas ootamatult halb ja nüüd on külmavärinad, palavik ja tasakaaluhäired + köha hakkab ka tulema. aga ei, homme olen terve juba võibolla, mul tuleb see haigus tavaliselt korraks ainult. loodame.. ei tahaks väga sünnipäevaks ja reisi ajaks haigeks jääda.
kõigest 5 päeva sünnipäevani ja AINULT nädal reisini! lihtsalt niii vägev
ma nii tahaks teada, miks ma vahel sind nii räigelt igatsema hakkan..
27.10.12
25.10.12
pole nii ammu siia sattunud, aga ei ole hullu vist. vaheaeg on, väga super. nu see saab kohe läbi ka. siis on nädal aega kooli ja siis jälle nädal aega puhkust jeee, suvepikendus. niiii ootan!
laupäeval oli siis kauaoodatud BALTIC SESSIOOOOON 2012!!!! ma ei tea, ma võiks sellest ju siin väga väga pikalt rääkida ja seda üritust kiita, aga sellel ei ole mõtet, sest sõnadega ei saa seda edasi anda, mis seal kõik toimus. ebareaalsed tantsijad, ebareaalsed kohtunikud, ebareaalne feeling, mis ma sealt sain, siiamaani olen väga ekstaasis. ja ma nägin Chalice Serranot, Legend da beatslayat ja Benny Ninjat laivis, olen õnnelik tüdruk jaaaaaa. ja Chalice'i ja Legendit laivis kuulda.. paremat ei olekski osanud tahta! mina olen niiiiii rahul ja megaõnnelik, et sellel üritusel ära käisin ja sellest feelingust osa sain :)
peale laupäeva olen lihtsalt puhanud ja sarju vaadanud. eile käisime preili Oruliga pealinnas, šoppasime ja käisime mäkis. väga lõbus oli ja oma ostudega olen ka väga rahul. aga siiski niiii palju asju on veel, mis osta on vaja.. ma ei tea, kust ma selle raha leian nende asjade jaoks.
täna tegime Rogeriga natuke trenni. kuna 2 esinemist on tulemas, siis hakkasime uut kava välja mõtlema. mõtlesime, et teeme seekord midagi vinget ja sellist 'ära panemist' ja täna tegime umbes veerand kavast ära aga ülejäänud osa jaoks on veel igasuguseid mõtteid, niiet tõotab tulla vinge kava.
uskumatu, et mu sünnipäevani on jäänud kõigest nädal aega ja siis olengi juba 16 :DDD
ja täiesti uskumatu, et reisini on jäänud ainult 10 päeva, ma ei suuda ära oodata!
paar pilti ka nüüd.
sõitsime bussiga sessionile. tahaks ühe pildi veel lisada, kus ma magava Jetega sõbrapilti teen, aga ilmselgelt ei lubanud ta seda siia lisada. siiski vajas mainimist! :D
ja üks pilt sessionist endast ka, kuna ma muud erilist kuskilt ei leidnud. agaa BEATSLAYAAAAAAAAAAAAAAAAA(see oli see koht, kus eesriie tõusis ja Chalice ja Legend selle tagant välja kõndisid ja minul lihtsalt pisarad mööda põski tahtsid voolama hakata, sest 'look what i can do' kuulmine laivis ja üldse nende nägemine lõi mind täiesti rivist välja :) )
paar mõttetut pilti ka. mõned uued ja mõned vanemad mõnusad pildid :)
laupäeval oli siis kauaoodatud BALTIC SESSIOOOOON 2012!!!! ma ei tea, ma võiks sellest ju siin väga väga pikalt rääkida ja seda üritust kiita, aga sellel ei ole mõtet, sest sõnadega ei saa seda edasi anda, mis seal kõik toimus. ebareaalsed tantsijad, ebareaalsed kohtunikud, ebareaalne feeling, mis ma sealt sain, siiamaani olen väga ekstaasis. ja ma nägin Chalice Serranot, Legend da beatslayat ja Benny Ninjat laivis, olen õnnelik tüdruk jaaaaaa. ja Chalice'i ja Legendit laivis kuulda.. paremat ei olekski osanud tahta! mina olen niiiiii rahul ja megaõnnelik, et sellel üritusel ära käisin ja sellest feelingust osa sain :)
peale laupäeva olen lihtsalt puhanud ja sarju vaadanud. eile käisime preili Oruliga pealinnas, šoppasime ja käisime mäkis. väga lõbus oli ja oma ostudega olen ka väga rahul. aga siiski niiii palju asju on veel, mis osta on vaja.. ma ei tea, kust ma selle raha leian nende asjade jaoks.
täna tegime Rogeriga natuke trenni. kuna 2 esinemist on tulemas, siis hakkasime uut kava välja mõtlema. mõtlesime, et teeme seekord midagi vinget ja sellist 'ära panemist' ja täna tegime umbes veerand kavast ära aga ülejäänud osa jaoks on veel igasuguseid mõtteid, niiet tõotab tulla vinge kava.
uskumatu, et mu sünnipäevani on jäänud kõigest nädal aega ja siis olengi juba 16 :DDD
ja täiesti uskumatu, et reisini on jäänud ainult 10 päeva, ma ei suuda ära oodata!
paar pilti ka nüüd.
sõitsime bussiga sessionile. tahaks ühe pildi veel lisada, kus ma magava Jetega sõbrapilti teen, aga ilmselgelt ei lubanud ta seda siia lisada. siiski vajas mainimist! :D
ja üks pilt sessionist endast ka, kuna ma muud erilist kuskilt ei leidnud. agaa BEATSLAYAAAAAAAAAAAAAAAAA(see oli see koht, kus eesriie tõusis ja Chalice ja Legend selle tagant välja kõndisid ja minul lihtsalt pisarad mööda põski tahtsid voolama hakata, sest 'look what i can do' kuulmine laivis ja üldse nende nägemine lõi mind täiesti rivist välja :) )
paar mõttetut pilti ka. mõned uued ja mõned vanemad mõnusad pildid :)
Tellimine:
Postitused (Atom)

























