22.03.12






 kolmapäeval käisin kutsu ja Jetega jalutamas. jama, et kaamerat tassida ei viitsinud, oleks ilusaid pilte saanud. võtsime hessist cappuchinod ka. igatahes nalja sai ja nii mõnus ilm oli. pika aja peale hakkas varvas valutama ainult.
 õhtul leidsin sellise nunnukese väikse varba pealt. mõtlesin, et miks nii kuradi valus on :(
mõnus neljapäeva hommik.
tegelikult ma pole üldse õnnelik. ja kuidas ma saakski? ma teen selliseid otsuseid, millest ma ise ka aru ei saa. poleks üldse pidanud hakkama jamama sellega, nüüd on ainult segadus järgi. ei tea ise ka enam mida ma tahan. mitte kuidagi ei ole hea. ikkagi on midagi puudu. aga las see jääda, mis ma ikka piinan ennast.. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar