17.02.12

tegin tegelikult sõbrapäeva ja 15nda veebruari kohta videoblogi, aga blogger ei lase seda mul siia lisada. ja tervet seda juttu, mis seal rääkisin, ei viitsi küll hakata siia ümber kirjutama, niiet las ta siis jääda.
sõbrapäeval käisime igatahes õhtul pere, onu pere ja vanaemaga spas lõõgastumas. pizzat sõime ka. tegelikult oli ülivinge ja sain nii paljude asjade üle mõelda. igatahes jep, tore oli.



täna oli suht lebo. esimese kehalise ajal lükkasime Sirliga jääd lumest puhtaks, mis oli meganaljakas lihtsalt, sest mul oli täiega libe ja teise kehalise ajal vaatasime jalkavõistlusi. nüüd olen terve õhtu lebo lasnud ja filme vaadanud.
hetkel tuli just üks sajandi pakkumine, mida kindlasti mitte kunagi enam ei tule, kuid kahjuks ma ei saaks niikuinii minna, mis on VÄGA kurb. sorri kallis :(
homme kavatsen ma õhtuni magada, mul on sügavalt savi. viimasel ajal ma olen lihtsalt niiii rämeväsinud, et ma ei suuda mitte midagi teha. korralikult välja pole saanud ka magada, homme üritan. mingiaeg koeraga metsa jalutama vist ja õhtul Eesti Laul.
aga muud miskit. olge mõnusad.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar