29.02.12






järjekordselt oli õues väike fotosessioon Sofiga.
oeh, ma olen ikka veel nii väsinud ja kopp ees enamvähem kõigest, agaaa hakkab paremaks minema juba. kevad tuleb ju, megamõnus. täna oli täitsa kevadilm juba. tegelikult on nii palju plaane märtsiks. ma loodan, et need kõik lähevad nii ka nagu plaanitud. laupäeval on plaanis juuksurisse ja tupsu sünnipäevale minna. pühapäeval on vanaema sünniäev, niiet peab sealt ka mingiaeg läbi hüppama. järgmine nädal on ainult 2 päeva vaja koolis käia, siis õpetajad streigivad ja kooli pole 3 päeva. kolmapäeval arvatavasti tallinnasse šhoppama ja kinno Jetega ja siis kuskile ööseks sinna. kunagi saabun haapsallu ja siis on lebooochill, loodan et ilusad ilmad ka, saab välja ka minna millalgi. 10ndal olen vist üksi kodus, isegi venda pole, amazing. siis ülejärgmine nv vist wuduurile ja siis Jete juurde, sest tal pole kedagi kodus vist. ja siis ongi juba vaheaeg ja vaheaja nvl 23ndal olen ka üksi. ma väga loodan, et saab venna ka kuskile minema ajada.
igatahes ma olen natuke õnnelik.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar