19.02.12


laupäeval plaanisin siis tegelikult kaua magada ja koeraga metsa minna ja pärastpoole jooksma jne, kuid kujunes see laupäevake hoopis tegusemaks mul. poole 10 ajal äratas emps mind üles ja küsis, kas ma tahaksin suht kohe Jetega Tallinnasse muusikali vaatama minna. Jana oli haigeks jäänud, that's why. ma olin nõus, tegin ruttu korda ennast ja siis Thomas tuli järgi. käisime Nokias Helisevat muusikat vaatamas. ütleme nii, et see oli enamvähem. vaadatav, aga ei midagi erilist. need laulud kummitasid küll pärast väga kaua haha. peale muusikali, kui Solarise parklast välja hakkasime sõitma, siis oli Christen paari minutiga suutnud väljasõidupileti ära kaotada. kõik täiega otsisid tükk aega ja lõpuks Thomas leidis selle täiega kergest kohast hahah. ebareaalne. igatahes sõitsime siis Roccasse, käisime seal natuke ringi. ostsin pluusi ka endale. siis võtsime macist eined ja läksime autosse. ostsime Jetega mingit frappe'd ka, mis oli lihtsalt üliheaaaaaa. pärast nautsime autos eineid ja terve tagasitee kuulasime paxuga tümmi. kuna terve ülejäänud perekond oli tuttavate juurde läinud, siis lasin ennast ka sinna viia. tegelikult oli mul suhteliselt halb olla, aga läksin siiski. vaatasime Eesti Laulu ja tegime niisama nalja. Karola on ikka nii nummi, ebareaalne. tegi nalja meile seal, niiarmas. suuremat naerupalli kui Karola pole olemas. siinjuures, ma tahaks VÄGA Rosellat näha. see pisike printsess on kindlasti juba nii suureks kasvanud selle 3kuuga, mis ma teda näinud ei ole. aga kui märtsi alguses teda ei näe, siis näen enda lõpetamisel. saan mitu päeva teda nunnutada, can't wait :) üldse tahaks lõpetamist juba.
homme uue hooga kooli jälle. see nädal peaks tegelikult suhteliselt lebo tulema, sest esmaspäev on koguaeg lebo, teisipäeval pole tunde, kolmapäeva elame üle ja neljapäeval ka vist paar tundi ja siis aktus + reede vaba. ahjaaa, neljapäeva õhtul Otepääle juba. saab lauda sõita viimast korda(vist) sel aastal. sad but true. oleks lähemal kuskil normaalne mägi, siis käiks vist tihedamini, aga kahjuks ei ole siin ühtegi korralikku. ja iga nv ei jaksa Soomes või Otepääl ka käia.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar