majakene
kõige nummimad üldse. mine pekki mis nad kõik kooos ära tegid, megaarmsad.
paar niisama pici ka.
sest ma avastasin et ma olen, värv peas, täiega empsi moodi :D kuigi kõik räägivad, et muidu olen ka, et näojooned täpselt samad ja silmad ja naeratus jm. aga nu ei tea.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar