27.02.12

suured sorrid, et pilt ja hääl kokku ei jookse, agaaa pole hullu vist.



 majakene

kõige nummimad üldse. mine pekki mis nad kõik kooos ära tegid, megaarmsad.
paar niisama pici ka. 
 sest ma avastasin et ma olen, värv peas, täiega empsi moodi :D kuigi kõik räägivad, et muidu olen ka, et näojooned täpselt samad ja silmad ja naeratus jm. aga nu ei tea.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar