21.05.11

kevadkontsert läks superhästiiii. väljaarvatud pallikava. täna hommikul proovis läks nii halvasti see ja siis ma nii kartsin seda enne esimenist, see oli esimene kava ka veel. phm nutsin seal lava taga, nii jube oli. siis tegime seda kava, pallid kukkusid koguaeg ja lisannal lendas üldse pall rahva sekka hahahah. siis pärast pingelangus oli nii suur et ma hakkasin uuesti nutma. ohjaah. teised kavad läksid superhästi. pärast tegime grupikalli ja siis lõpuks see kõik oli nii ilus, et mul tuli pisar silma haha. päris mitmel veel. ja Grete tegi rulli ära juhhuuuuu. ja tõste tuli välja ja super oli kõik!
paar videot ka siis. TULI ÖÖS ja TÄHELEND. Kõige viimast ja kõige uuemat kava tahaksin ka näidata teile, see kus Iiryse tõste ka sees, aga selle videot pole hetkel veel. :)

MISS U

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar