


juss on pro fotograaf.
tegelt on nii, et mul hakkab vaiskelt elu sisse tulema jälle vist. see nädal oli nii väsitav ja kurnav ja imes kõik energia minust välja. aga täna öösel sain päris hästi magada ja tunnen nüüd palju paremini ennast. kuigi noh, magada tahaks veeeeel paljupalju. nüüd 2 päeva tulevad eriti lebod, sest trenni pole. homme jääb 2 tundi ka veel lõpust ära, jubeemõns. siis Jete ja Sofiga pildistama arvatavasti kuskile ja õhtul saan üle pika aja kiizuga ka kokku. teisipäeval 7 tundi vist ja õhtul kosmeetiku juurde, lasen augustada natuke ennast ja muud värki.
ohjah igatahes suvi pole kaugel. eksam ka mitte.. ma nii räigelt pabistan selle pärast, ma ei tea.
VANAISA 60! PALJUPALJUPALJUPALJU ÕNNEEE :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar