
sünnipäevalaps.


hahahah ei üldse ei saanud naerda








tantsupiduuuuuu



eile oli hull päev. terve päev proovid ja rongkäik ja tantsupidu ja siis peale seda sõitsime ruttu Altmõisa vanaisa juubelile. mine pekki nii head praadi pole ammu saanud nagu ma seal sõin. nalja sai ka haigelt ja Roger on jobu. ma ei tahajaksaviitsi siia enam midagi kirjutada hetkel sest ma olen nii magamata terve see nädal ja ma ei suudaaa sry.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar