26.05.11


Jete tegi mingi ilgelt laheda asja mulle, ise oli nii õnnelik.








ilmselgelt ma panen siia blogisse viimasel ajal hästi palju pilte ja värki ja juttu nagu vähemaks jäänud. või mulle endale ainult tundub.. aga igatahes te võiksite mulle formspringi või kuhugi kirjutada et kas sobib nii üldse et palju pilte ja värki võijah. avaldage arvamust plz!
laupäevast hakkab üliräige sebimine. laupäeval terve päev mingid proovid ja asjad ja siis läänemaa tantsupidu ja õhtul veel vanaisa 60 juubel. pühapäeval hommikul hakkavad proovid ja siis mingiaeg kontsert. esmaspäeval Jete tuleb meile siis hakkame keemiat õppima räigelt. teisipäeval ka mingi terve päev õpin ja vahepeal käin konsultatsioonis ja siis Meriti 'ärasaatmine' ka õhtul. kolmapäeval EKSAM, mida ma üliräigelt kardan. Jete viib mu tööavalduse ka ära, sest ma ju ei saaaa, olen eksamil. neljapäeval korraldame 9ndikele tutipiduuu. tuleb mõnus i think. reedel viimane koolipäev, saame tunnistused ja värki ja õhtul juuksurisse. JA SIIS HAKKAB SEEEEEE ÜLIÜLIMÕNUS AEG MIDA MA MINGI HULLULT OODANUD OLEN, MUL HAKKAB LÕPUKS OMETI VABA AEGA OLEMA.. ohjah, can't wait. a ja reedel/laupäeval pidime mingit möllu ka korraldama kui hästi läheb. : )

ja issand jumal rahuldage see Jete Nelke ükskord ära. ta muust enam ei mõtle ega räägi kui seksist ja asjadest ja mul hakkab imelik juba. tegelt oled musi ja tore, et ma su ära rikkunud olen hahaahahhaah.

ja supersuper uuuuudis on seee, et juuli tuleb S U P E R.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar