24.05.11



WTF














oeh ma sain uue sõbra endale eile. istusime Jetega pingil, siis mingi poiss oli seal eemal, kutsusin ta enda juurde ja siis hakkasin juttu rääkima temaga. einoh tore poiss ja värki hahaahha. 2 aastat noorem kõigest. haha
käisime jetega eile väljas, siis üks sõber ütles tsau mulle siis peale seda me hakkasime täiega naerma mu üle ja siis ma lihtsalt lendasin põõsasse.

ja üks mees arvab päris hästi endast.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar