31.01.11

unemati






jesss mul pole kindaid enam. üks väike must koer tõmbas need mul lõhki. Sirli ühe kinda viis ka ära kuskile, niiet Sirli on ühe kindaga nüüd. tegelikult ta tuli kaupsi eest kaasa meiega, kui me Jete juurde läksime korraks. ja siis hakkas seal maja ees mu jalga kargama. ja koguaeg kargas ja me üritasime ära joosta ta eest ja värki aga ega ta loll ei ole ju. siis lõpuks kunagi Miki ajas ära ta. koer võttis mu kindad ka endaga kaasa, aga noh, mis mul ikka teha nendega, kui need täiesti lõhki hahahaah. ei jah nalja sai. väike kiimas koer oli. õhtul avastasin, et mul jalad küünejälgi ja verevalumeid täis hahaha jube pull ikka. :D

ohjahh tegelikult sa oled musiiiiiiiii : )

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar