oeeh, käisin eile Rogeriga HG playbackil ja ma ei tea, ei pakkunud pinget eriti. hwg üritused on ikka kordades paremad. aaga nooh see on mu arvamus ainult. jääme aastahitti ootama :)pidin tegelikult täna õhtul bändtubele minema, aga ei viitsinud. ja hästi tegin. ükskõik, kui hea see oli või ei olnud, mul oli supeeeeer õhtu. istusin kodus ja mõtlesin. küsisin Gretelt, kas ta õue viitsib ja viitsis jeeee. passisime kõigepealt kaupsis korraks, siis jalutasime ringi lihtsalt ja siis läksime uuesti kaupsi. istusime seal ja turva ajas mu klassivendi taga. korraldasid seal midagi jälle. siis turva rääkis juttu meiega, küsis igast asju ja rääkis mis ta iga õhtu teeb siin ja ohjumal. suht huvitas meid jaaaah. siis käisime africas söömas ka korraks. Grete feilis mwhahah. siis tuli üks hea mõte. läksime miki ukse taha siis. chillisime seal ja naersime ja rääkisime juttu ja lõbus värk. igatahes, pärast kui ära hakkasime tulema, siis kõigepealt komistasin lihtsalt ja siis hakkasin edasi kõndima ja jube libe oli, kukkusin puusa peale. nüüd ei ole üldse valus, mkmmmm. käia on ka valuuuus. igatahes mahe õhtu. nüüd istun vennaga ja mängin kaarte. tegelikult peaks magama minema, sest homme kell 9 äratus jee. kell 10 hakkame tlnasse sõitma. ma ei suuuuda ära oodata, millal ma saan laua alla panna juba(loe: all).
ma tulin niiiiii ammu õuest ja mul on ikka veel külm..
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar