ma nägin täna Trediiiiiiiiiiiiiiiiit :)
see on jubee, mida te seal koolis korraldate. ma ei suuda uskuda, et te võite teha üksteisele nii. on vaja seda jama siis? te teete asja ainult hullemaks ju. muidugi, see on teie enda otsustada mida te teete aga ma soovitan tõesti, saage üle sellest ja õppige normaalsed olema. tõsiselt, te olete suured inimesed juba ju, käituge ka vastavalt. tõmmake mõlemad tagasi ja rahunege maha, mõelge järgi ja laske minna sellel lihtsalt. ma usun, et ma suudaks ise ka maha rahustada teid. laske mul seda teha ainult, palun.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar