25.01.11

SOFI 9 KUUD

pisikeeeee miks sa nii kiiresti kasvad? :) ma ju nii hästi mäletan seda, kui sa väike olid. aga minu jaoks jääd sa alati pisikeseks mõmmibeebiks. love u babe.































































Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar