Vahepeal käisime perega Rootsi kruiisil, nautisime lihtsalt vaba aega ja puhkasime paar päeva.Väga mõnus oli ja kajut oli lihtsalt super, palju ruumi ja hubane ja kõik tore. Rootsis õnneks vedas ilmaga, ainult korraks saime vihma, kuigi lubas terve päev sadu.
Ärkasin kella 6 ajal korraks üles ja nägin, et aknast paistab megamõnus valgus sisse ja läksin rõdule pilti tegema, päike tõusis nii kaunilt.
Ja õhtune rahulik meri, kui tagasi sõitsime.
Meil oli vahepeal töö juures suurpuhastus ka, kõik kolleegid tulid kell 8 hommikul kohvikusse ja hakkasime koristama. Koristasime absoluutselt igaltpoolt ja kõike, nii, et väikse kohviku puhastamine võttis 20l inimesel aega 4-5 tundi. Pärast sõitsime bussiga Spithamisse ühte armsasse kohta suvepäevasid pidama. Seal oli künka peal tünnisaun ja sealt samast kõrvalt läks trepp täpselt alla mere äärde, nii, et koht oli super ja vaade oli veel ilusam. Grillisime ja olime niisama ja käisime saunas ja ujumas ja laulsime ja Madis mängis kitarri ja veetsime lihtsalt mõnusalt aega. Igatahes sai väga palju nalja ja mõnus oli :) Ja veel mõnusam on see, et mul on ainult 1 tööpäev veel ja siis on kõik jeee















Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar