Hiiumaa oli lihtsalt super ja kindlasti kõige mõnusam trip sel suvel, sest ma ootan seda iga suvi nii räigelt ja Hiiumaa on lihtsalt nii südame sisse pugenud :) Igatahes mõnus perekeskne reis ja seal sai meil tibuga 1 aasta ka, nii, et igati kordaläinud tripikene oli. Pikemalt kirjutada ei viitsi, panen parem palju-palju pilte, neid on lõbusam vaadata kui pikka tekstijoru lugeda.
And here we go
paps mul täitsa tola
paps mul täitsa tola vol 2
boss vennake
Ja tibuga 1 aasta! Ma armastan sind, väike totu :) (paps tegi pilti wow)
nalja kah
perfect
Tähistasime esimest koosveedetud aastat pikniku ja lõkkega päikeseloojangul :)
meie väike muti :D kutsa peab ka päikese eest kaitstud olema
poiskad
Tegelt ka Hiiumaa on super, no words


















































Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar