06.08.14

Hiiumaa 2014

Hiiumaa oli lihtsalt super ja kindlasti kõige mõnusam trip sel suvel, sest ma ootan seda iga suvi nii räigelt ja Hiiumaa on lihtsalt nii südame sisse pugenud :) Igatahes mõnus perekeskne reis ja seal sai meil tibuga 1 aasta ka, nii, et igati kordaläinud tripikene oli. Pikemalt kirjutada ei viitsi, panen parem palju-palju pilte, neid on lõbusam vaadata kui pikka tekstijoru lugeda.
And here we go










paps mul täitsa tola

paps mul täitsa tola vol 2


boss vennake
Ja tibuga 1 aasta! Ma armastan sind, väike totu :) (paps tegi pilti wow)



nalja kah
perfect




Tähistasime esimest koosveedetud aastat pikniku ja lõkkega päikeseloojangul :)




meie väike muti :D kutsa peab ka päikese eest kaitstud olema






poiskad




Tegelt ka Hiiumaa on super, no words

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar