ma olen samaaegselt nii õnnelik ja niii kurb, how is that even possible? ma ei tea tõesti, kas ma peaksin naerma või nutma või seda kõike läbisegi tegema. lisaks olen ma veel nii kuradi segaduses, et ma lihtsalt ei tea ega saa midagi aru enam. tahaks, et kõik oleks ilusti selge ja et ma ei peaks kurb olema enam. aga ma soovin liiga palju vist. samas, mine sa tea.. kõik võib juhtuda.. oeh
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar