paar pilti jõululõunast. väga tore oli ja koguaeg naersin lihtsalt mu ebareaalsete klassivendade ebareaalsete naljade peale, no ei ole normaalne :D:D
eile oli siis kauaoodatud jõuluball ka. pean tõdema, et üritus oli väga ilus ja armas ja tantsida sai ka, esinemine läks ka enamvähem. aga rahul olen ja pilte lisan homme arvatavasti :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar