18.12.12





viimane nädal kooli aastal 2012, lihtsalt imeline. nädal täis jooksmist ja rapsimist, aga see on jõuluajale omaseks saanud juba. homme saab lõpuks maniküüri minna jälle, lasen midagi jõuluteemalist teha. homme õhtul on esinemine pisikesele publikule. neljapäeval on pikk koolipäev ning õhtul klassiga jõululõuna(loe:õhtusöök). reedel kella kümneks kooli, siis kirikusse ning õhtul on kauaoodatud jõuluballllllllll. ma loodan, et emps mu kleidi ikka valmis saab ja kõik ilusti sobib. jõuluballil on pisike esinemine ka. ma vägaväga loodan, et jõuluball tuleb vinge :) 
ma ei tea kuidas teiega on, aga mina olen õnnelik! ja jõule tahaks ka juba niiväga

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar