26.01.12

ma ei tea, ma ei oska väga midagi kirjutada aga lisan paar pilti siia.
suvel tantsupeo ajal tehtud pilt, kui ma niiiväga seda seelikut tahtsin. kahjuks pole seda ikka veel mu riidekapis :(
koolis on vägev pilte teha.
mõnuz lõunasöök

veel paar pilti koolist. vene keele tunnid on vinged :D


ning paar pilti Haapsalu imelisest talvest.
seda kirjutaks ainult, et pidin täna ise trenni andma, aga siiski Roger tuli ka. megavinge trenn oli täna ja nalja sai meeletult. teisipäeval pean kindlasti trenni andma ja loodan, et olen oma varvastega siiski võimeline tegema seda.ja ootan trenni kõiki ässasid! agaaa teisipäev peaks tegelikult ülivinge päev tulema :)

Soome soooomeeee täpselt nädala aja pärast. can't wait

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar