täna pidin trenni ka andma. tähendab, andsingi, aga lõpetasin trenni varem ära, kuna muusikaga oli väga jamasti(plaat ei läinud tööle ja pidime telefonist panema) ja see rikkus mul tuju nii ära, et saatsin tibukesed koju hoopis peale lockingu õppimist ja füüsilise tegemist. ei tahtnud piinata meid. mina, Jete, Jete ja Liis jäime veel natukeseks sinna ja tegime igast haigeid videosid seal. me ikka nii haiged täitsa lõpp.. igatahes see tõmblemine väsitas täiega ära ja praeguseks olen megaläbi.
eile oli megailus päikeseloojang. muidu oli punasem
ema-isa käisid poes :D:D:D:
9ndal veebruaril kõik HWG Next Top Modelit vaatama kell seitse hwg aulasse! :):):):) tuleb vägev show, niiet olge kohal!

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar