31.01.12

tänased võrkpallivõistlused läksid ülihästi. arvasin, et servid lähevad pekki ja saame pähe kõik, aga ei läinudki nii. servid olid mul parimad mis oma elu jooksul siiani teinud olen ja mängud läksid väga hästi. 1 kaotasime, 3 võitsime. kokkuvõttes sai meie klassi põhikooli arvestuses teise koha, oleme tublid jaaa. a kringlit saime ka! pärast olime veel Jetega kohtunikud ja nalja sai päris kõvasti :) 
täna pidin trenni ka andma. tähendab, andsingi, aga lõpetasin trenni varem ära, kuna muusikaga oli väga jamasti(plaat ei läinud tööle ja pidime telefonist panema) ja see rikkus mul tuju nii ära, et saatsin tibukesed koju hoopis peale lockingu õppimist ja füüsilise tegemist.  ei tahtnud piinata meid. mina, Jete, Jete ja Liis jäime veel natukeseks sinna ja tegime igast haigeid videosid seal. me ikka nii haiged täitsa lõpp.. igatahes see tõmblemine väsitas täiega ära ja praeguseks olen megaläbi.
eile oli megailus päikeseloojang. muidu oli punasem
ema-isa käisid poes :D:D:D:
üks tantsuvideo ka siia lõppu :) natuke pange läks seal kõik aga nuh, midagi ikka.
9ndal veebruaril kõik HWG Next Top Modelit vaatama kell seitse hwg aulasse! :):):):) tuleb vägev show, niiet olge kohal!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar