25.01.12

 kiharad
ja mingi lambine.

nii. igatahes otsustasin siis täna siiski kribada miskit kiiret siia.
mu isa viis lõpuks mu lumelaua hooldusesse, täiega vingeee. loodan, et määrivad ikka korralikult ära selle siis, siis on vineeee. siiiski järgmine nv juba mineeeek jejejje.
homme pean siis arvatavasti ise trenni andma + järgmine teisip ka, kuna roxpax ei saa tulla. ma loodan, et ma saan hakkama ikka ja sujub kõik. igatahes ootan homset juba ja teisipäeva veel rohkem, kuna siis on 31.jaanuar, mu MUSIKESE SÜNNIPÄEEEEV, võrguvõistlused ehk põhimõtteliselt kool njetu ja veeel vinges ruumis vingete inimetega vinge trenn. ei suuda ära oodata. aga muidu veel, kes veel tahaks hip hopi tulla, siis võtke minuga ühendust mingitmoodi! :)
2 SUPERLAULU ka siia :) 






Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar