löbus
kiisukene käis siin täna ja tegime maniküüri ja värki. kui viitsin, siis teen homme küüntest pilti, praegu kahjuks pole. siis mängisime wiid, tegime pilte ja igast pulli. siis oli väike sätt ja läksime linna peale lammutama. kõigepealt jalutasime ns, käisime Jete juures ja siis kohtasime Laurat ja Annat, läksime hesi ja istusime seal mingi tund. oeh igast pulli sai ja üks tore ütles tsau ka. aaaa ja enne seda kui hesi läksime ütles ka üks tore tsau, tegi tuju paremaks kohe. üldse kuidagi imelikult palju on hakanud viimasel ajal mulle tsau ütlema inimesed. aga see on vägaaaa armas, mulle meeldib. täna kõndisin siis esimest korda oma uute saabastega linnas pikka maad ja no praeguseks on küll päkad väga valusad, aga eks see ole harjumise asi. muidu linnas oli ülikülm, liikudes ainult hakkas soe. mis talvel veel saama hakkab, no ei kujuta ette.(btw tahaks juba Soome ja Otepääle) aga üks tore on küll ikka eriti tore, ülikurjaks ajab. kui kaua võib ühel teemal vaielda, ma ei mõista. aga ma ei anna alla ka, pole allaandja tüüp..
http://vyou.com/KristinTeesalu - pommitage sinna ka :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar